Новини Умані та Черкащини…

Педагоги Христинівської та Монастирищенської шкіл отримали звання «Учитель року-2017» на рівні області

867340

Підсумки обласного конкурсу «Учитель року-2017» підвели на Черкащині. Визначили переможців в чотирьох цьогорічних номінаціях. Про це пише vikka.ua з посиланням на прес-службу Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників.

Так, найкращим учителем з інформатики визначили Тетяну Соколюк із Черкаської спеціалізованої школи №28, з біології – учителя Христинівської спеціалізованої школи Наталію Рибачок, з музичного мистецтва – учителя Смілянської ЗОШ №10 Олену Пітенко. А найкращим учителем початкових класів стала Алла Созонтова – учитель Монастирищенського НВК «Ліцей-ЗОШ «Ерудит». Ці вчителі виборюватимуть перемогу на всеукраїнському рівні. Приз глядацьких симпатій здобула Наталія Рибачок.

Як зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Коваль, для переможців всеукраїнського конкурсу в обласному бюджеті передбачена винагорода в розмірі 20 тисяч гривень.

Учасники фіналу обласного конкурсу пройшли низку випробувань: заочних та стаціонарних.

«Зараз частково змінилися умови участі у конкурсі «Учитель року», – розповідає ректор Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Наталія Чепурна. – Частину конкурсних завдань учасники мали виконати в інтернет-режимі. Хто їх вдало виконав – потрапив до стаціонарного етапу. За такою ж схемою відбуватиметься і всеукраїнський тур. Лише 12 найкращих учителів зі всієї України потраплять до стаціонарного фіналу».

Учителі пройшли нелегкий шлях до фіналу: здобуди перемогу на місцях, підготували педагогічну ідею, створили педагогічний сайт, провели майстер-класи, відкриті уроки, презентували свою ідею та захистили проект.

comments powered by HyperComments

Опубліковано в Культура,Навчання та карєра,Наука,Суспільство,Христинівка,Черкащина - Январь 27, 2017 в 15:55 - - Переглядів: 3030