Новини Умані та Черкащини…

На Черкащині вводять заходи по недопущенню розповсюдження АЧС

Картинки по запросу ачс

На території Черкаської області активізовано заходи щодо недопущення розповсюдження африканської чуми свеней. Про це повідомляє речник Уманського відділу поліці в ГУНП в Черкаській області Леся Усенко на своїй сторінці у Фейсбук.

На виконання вимог протоколу засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської обласної державної адміністрації, а також з метою проведення заходів із запобігання розповсюдження африканської чуми свиней на території області посилно заходи безеки у даному напрямку.
працівниками поліції перевірятимуться вантажні автомобілі, що рухаються в межах міста Умань та Уманського району.
Поліція нагадує про заборону перевезення тварнницької продукції без відповідних документів. Неприпустимо здійснювати торгівлю у невстановлених для цього місцях. Стосовно порушникфвів, правоохорнці складатимуть протоколи про адміністративне правопорушення передбачене відповідними статтями КУпАП.
Відповідальність за порушення правил щодо карнтину тварин та інших ветеринарно-санітарних вимог передбачено статтею 170 КУпАП. Стаття 160 КУпАП передбачає відповідальність за порушення правил торгівлі у невстановлених місцях у вигляді накладення штрафу від одного до семи неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацйією предметів торгівлі, ст. 159 КУпАП – порушення правил торгівлі на ринках передбачає покарання у вигляді накладення штрафу на правопорушника у розмірі: на громадян – до трьох неоподаткованих мінімумів доходів громадян, на посадових осіб – до семи неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

 

Джерело: Рідний край

comments powered by HyperComments

Опубліковано в Економіка,Надзвичайні ситуації,Політика,Суспільство,Черкащина - Май 25, 2017 в 18:11 - - Переглядів: 384