Новини Умані та Черкащини…

На Христинівщині зупинили незаконну вирубку лісу

Фото Олександра Познякова.

01.06.2017 року Державною екологічною інспекцією у Черкаській області при проведенні спільних заходів з Уманським ВП ГУНП в Черкаській області за дотриманням природоохоронного законодавства в адміністративних межах Розсішківської сільської ради Христинівського району затримано на «гарячому» порушників, які здійснювали незаконну рубку полезахисних лісонасаджень.
На місці скоєння правопорушення працівниками поліції Уманського ВП ГУНП в Черкаській області відбулося затримання та доправлення фігурантів до відділення поліції в порядку ст. 208 Кримінально – процесуального кодексу України. Засоби рубки та транспортний засіб арештовано та доставлено на штрафмайданчик.
Спеціалістами Держекоінспекції у Черкаській області обрахований розмір шкоди, завданої довкіллю незаконним знесенням дерев, становить 1 мільйон 107,657 тисяч гривень.
По даному факту на осіб причетних до вирубки дерев правоохоронними органами відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого статтею 246 «Незаконна вирубка лісу» Кримінального кодексу України.
Наразі ведеться слідство.

comments powered by HyperComments

Опубліковано в Кримінал,Надзвичайні ситуації,Суспільство,Христинівка,Черкащина - Июнь 2, 2017 в 13:41 - - Переглядів: 311