Новини Умані та Черкащини…

Гороскоп на сьогодні 5 червня

493x393_0_1550073c946da589bfe20ca87c3cf061@493x393_0xd42ee437_15147934331454679227

Овен (21.03 — 20.04)

Овни можуть виявити, що колишні правила і підходи більше не працюють. Можливі зміни у власному настрої, поведінку і наміри цікавлять людей. Глибокі почуття приймають вигляд прихильності, зростає потреба постійно бути разом. Легкі захоплення можуть зникнути, залишивши по собі яскраву пам’ять. У діловій і матеріальній сферах доречні проникливість, скритність, обережність. Не варто легковажно жертвувати своїми кровними інтересами, ставити під удар будинок, бізнес, близьких.

Телець (21.04 — 21.05)

Тельцям зірки радять не поспішати з новими масштабними ініціативами. Найближчим часом може помітно змінитися ваша і чужа мотивація, що призведе до зовсім іншій картині відносин, співробітництва та особистих можливостей. Не виключено, що ви втратите інтерес до того, що вас хвилювало останні місяці, захочете скинути маску, повернутися до більш звичного іміджу або стилю життя. Якщо ви енергійні і не хочете сидіти без діла, напередодні змін можна зайнятися підготовчими заходами.

Близнюки (22.05 — 21.06)

Початок дня багато Близнюки зустрінуть на хвилі натхнення, однак подальший розвиток подій може змусити змінити плани. Якщо залишилося незакінченим яку-небудь важливу справу, зірки радять вам нанести останні штрихи на створену картину ще до полудня. У другій половині доби може змінитися настрій або комплекс обставин. Не виключена залежність від самопочуття, нових умов праці, побуту, оплати праці, лікування, ведення бізнесу. Можливо, намітиться нова фаза в особистих відносинах.

Рак (22.06 — 23.07)

Ракам варто відкласти ініціативи на другу половину дня. Це найбільш вдалий період для того, щоб відчути свої справжні потреби і на їх основі інтуїтивно взяти правильний курс. При цьому не варто розгортати бурхливу діяльність: важливіше психологічний настрій, з яким ви робите той чи інший крок. Може виявитися успішною перша проба в напрямку творчих пошуків, відкриття власного бізнесу, гармонізації любовних або інших відносин, підбору оптимальних фізичних навантажень, дієти.

Лев (24.07 — 23.08)

Вранці Левам корисно запастися позитивними враженнями. Джерелом натхнення може стати любов, творчість, недавнє позитивна подія, благополучно закінчене захід. Друга половина дня змусить звернути більш пильну увагу на внутрішні справи, наприклад, на приватний бізнес або територію, на приватні сімейні, фінансові, житлові питання. Для повноти успіху і для власного спокою, започаткування такого роду краще тримати в таємниці від сторонніх людей і цікавих очей.

Діва (24.08 — 23.09)

Дівам-романтикам обіцяє яскраві, але минущі емоції ранок. Для діловитих прагматичних Дів продуктивніше друга половина дня. Намітиться нова область інтересів, увагу може привернути цікавий маршрут, вигідна угода. Можуть отримати важливість як технічні і фінансові боку, засоби зв’язку і переміщення, так і психологічні нюанси, наприклад, вдале перетин інтересів з потрібними людьми. Шляхи і контакти, знайомі по минулому, можуть знову стати актуальними у зв’язку з перспективою на майбутнє.

Терези (24.09 — 23.10)

Терезам зірки радять звернути увагу на цілі та пріоритети. Можливо, вони потребують коригування, більш активної або тонкої стратегії для їх досягнення. Ваш особистий авторитет може вступити в конфронтацію з новими тенденціями. Не виключено, що стали іншими поточні плани, методи, інструменти, намітилися кадрові перестановки. Може представити інтерес ситуація в будинку, на батьківщині, в бізнесі, професійному середовищі. Є сенс заново налагодити стосунки з родиною, партнером, владою, начальством.

Скорпіон (24.10 — 22.11)

Скорпіонам варто дочекатися другої половини дня, так як саме в цей час загостриться чуття, а дії почнуть приносити бажану віддачу. Це підходящий момент, якщо ви вирішили спробувати сили на новому поприщі, або повернутися до колишніх напрацювань, щоб застосувати їх з новою метою. Щоб б ви не задумали, зірки радять вам довіряти інтуїції, враховувати своє самопочуття, звички, справжні потреби. Поки не склалися всі потрібні обставини, важливі дії і наміри краще залишити в таємниці.

Стрілець (23.11 — 21.12)

Вранці у Стрільців буде законний привід для радості, гордості або спокою. Гарний настрій може бути обумовлено подіями минулого уїк-енду. Сплеск натхнення краще використовувати відразу, так як в середині дня ситуація почне змінюватися. Не виключено, що вас зацікавить прихована підгрунтя подій, буде природним бажання глибше розібратися в будь-яке явище. Будь-які нові кроки вимагатимуть приватності і прорахунку ризиків, не варто скидати з рахунків передчуття, інстинкт самозбереження.

Козеріг (22.12 — 20.01)

Для Козерогів день може стати рубіжним. Знакові зовнішні події або яскраві особисті відчуття будуть красномовно свідчити про перехід на інший рівень. Зміни потенційно сприятливі, деякі тупикові сюжети однозначно вирішаться на краще для вас, однак вам може знадобитися час чи зусилля, щоб розірвати зв’язки з недавнім минулим і налаштуватися на новий лад. Поки не знайдена рівновага і заново не оцінена обстановка, не варто поспішати з ініціативою і, особливо, приймати виклик.

Водолій (21.01 — 19.02)

Протягом дня Водоліям доведеться перейти від приємного відчуття незалежності чи вседозволеності до принципово іншого стану. Може підвищитися вразливість, зрости чутливість, загостритися вплив кровних уз. Не виключена нова серія клопотів, пов’язаних з переживаннями або неприємними процедурами. У новій обстановці варто почати з психологічної підстроювання, це дозволить швидше порозумітися з людьми, освоїти інструментарій, впоратися з поставленим завданням, догодити вимогливому начальству.

Риби (20.02 — 20.03)

Рибам зірки відкриють нові цікаві можливості і приємні перспективи, що відчується особливо ясно в другій половині дня. Водночас, ситуація може розташовувати до ліні і пасивності, блокувати ініціативу і підприємливість. Щоб не пропустити зручний момент для початку циклу дій, не обов’язково шукати штучні мотиви і стимули. Нову справу можна почати з того, що у вас краще всього виходить. Відповідну «точку відліку» може підказати інтуїція, уява, натхнення.

comments powered by HyperComments

Опубліковано в Культура - Июнь 5, 2017 в 08:50 - - Переглядів: 313