Новини Умані та Черкащини…

В Умані немає водойм, де можна покупатися

Картинки по запросу осташівка умань

На Уманщину прийшло тепло і мешканці почали потихеньку відкривати купальний сезон. Хто за місто їде поплавати, а хто – в Степашки, на Південний Буг. Дехто відкрив свій літній сезон на Чорному морі. Ті, хто може собі дозволити поїздки за кордон, полетіли в Єгипет чи Туреччину.

Уманчанам, які бажають відвідати водні об’єкти міста, цьогоріч поплавати не вдасться, хіба що позасмагати та помочити ноги.

Відтак, виконком Уманської міської ради оприлюднив список водойм, не рекомендованих для купання у літньому сезоні 2017 року. Про це пише сайт міста Умань.

voda

Пояснення просте: за епідемічними та хімічними показниками результатів лабораторних досліджень якість води на водних об’єктах не відповідає нормі.

 

Наразі, в місцях масового відпочинку поблизу водних об’єктів будуть встановлені громадські вбиральні або мобільні туалети; виконано комплекс дезінфекційних, протилептоспірозних, протикліщових робіт; обкошено та облагороджено території.

 

Попри заборону, люди купаються і будуть купалися. Потрібно обирати хоча б більш-менш безпечні місця, дотримуватися не лише правил техніки безпеки, але й елементарної культури.

comments powered by HyperComments

Опубліковано в Здоров`я,Надзвичайні ситуації,Суспільство,Умань - Июнь 5, 2017 в 20:58 - - Переглядів: 575