Новини Умані та Черкащини…

Гороскоп на сьогодні 9 червня

493x393_0_1550073c946da589bfe20ca87c3cf061@493x393_0xd42ee437_15147934331454679227

Овен

У цей період ви наділені достатньою силою, і головним завданням буде вирішити, куди її спрямувати. Можливо, накопичилися домашні справи, до яких довгий час не доходили руки. Настав сприятливий момент з ними розправитися. У стосунках з коханою людиною візьміть на себе організацію спільного дозвілля.

 Телець

Вам варто зайнятися наведенням порядку у своїх справах і паперах. Даний період більше підходить для рутинної роботи, ніж для творчого процесу. Якщо є можливість, то цей день присвятіть відпочинку, найкраще за межами міста. Постарайтеся доставляти собі і своїм близьким більше приємних емоцій.

 Близнюки

Надійшла ділова інформація, перевіряйте самостійно і нікому не вірте на слово. Можливо, нові знайомства на даному етапі виявляться корисними. У стосунках з коханою людиною візьміть на себе організацію спільного дозвілля.

 Рак

Перед вами відкриються нові перспективи в професійній сфері, і тут вам доведеться проявити ініціативу. Через перенапруження можуть виникнути проблеми зі здоров’ям. Цей день не розполагає до нових романтичних зустрічей і знайомств.

 Лев

У вас можуть виникнути проблеми в любовних відносинах. Але не намагайтеся що-небудь змінити, так як ваші зусилля виявляться марними, і ви можете з-за цього впасти у зневіру. Постарайтеся не приймати те, що відбувається близько до серця. Для врегулювання проблем потрібні гнучкість і поступливість.

 Діва

Справи, заплановані на найближчий день, пройдуть як по накатаній доріжці. Ваша активність в першу чергу буде проявлятися в спілкуванні. Ви легко зможете знаходити спільну мову з різними людьми і відчувати себе комфортно в будь-якій ситуації.

 Ваги

Якщо не хочете ускладнити собі життя, в найближчий день не давайте ніяких обіцянок, особливо людям, від яких залежите. Цей день може виявитися напруженим, тому серйозних планів не будуйте. Зате настав вдалий час для зустрічей з людьми, якими ви живите теплі почуття.

 Скорпіон

День вимагає великої відповідальності, високої працездатності та цілеспрямованості. Причому для того, щоб втілити в життя свої плани, спочатку доведеться закінчити всі раніше розпочаті справи і підвести певну риску під виконаною роботою. Протягом дня уникайте конфліктів, суперечок, дискусій і укладення парі.

 Стрілець

Складно передбачити, як ви себе поведете в тій чи іншій ситуації. На одне і те ж дію чи висловлювання ви можете зреагувати абсолютно по-різному, причому визначити, що ж вплинуло на вашу реакцію, абсолютно неможливо. Попередьте близьких людей, щоб вони в цей період були поблажливі до вас.

 Козеріг

Не дозволяйте собі лінуватися. У вас можуть виникнути цікаві ідеї. І не соромтеся звертатися до тих, хто може допомогти в їх реалізації. Будьте попереджувальними і уважними до коханої людини, зараз вона потребує як ніколи. Треба серйозно проаналізувати свої фінансові можливості і продумати, як уникнути втрат і зберегти стабільність.

Водолій

He треба боятися змін. Швидкий ритм життя і різноманіття подій не дадуть стояти на місці. Ніякої фальші і необов’язковість бути не повинно. Якщо що-то пообіцяєте і з якихось причин не стримаєте слово, постраждаєте в першу чергу самі.

 Риби

В найближчий день не варто просити кого-небудь про допомогу чи підтримку, так як ви самі здатні впоратися з будь-яким завданням. Свої сили і натхнення ви будете черпати у взаєминах з коханою людиною. Можливо, на настрій позитивно вплине нове знайомство.

comments powered by HyperComments

Опубліковано в Культура - Июнь 9, 2017 в 09:14 - - Переглядів: 212