Новини Умані та Черкащини…

Гороскоп на сьогодні 10 червня

493x393_0_1550073c946da589bfe20ca87c3cf061@493x393_0xd42ee437_15147934331454679227

Овен (21.03 — 20.04)

Овнам день допоможе підтримати оптимістичний настрій, зберегти віру в ідеали. У багатьох напрямках вдасться навести ясність. В ряді питань належить змиритися з об’єктивними суперечностями і набратися ще трохи терпіння, щоб дочекатися їх повного дозволу. Часткова невизначеність можлива у сферах, пов’язаних з подорожами і місцем проживання. Не варто піддаватися спокусі «зрізати шлях» і вибирати сумнівний сценарій там, де є можливість діяти в рамках закону.

Телець (21.04 — 21.05)

Тельцям не варто робити ставку на комфорт, шукати пригод, витрачати, витрачати час на дрібниці. Краще пожертвувати зручністю, розвагою або звичкою, щоб досконально розібратися в життєво важливій темі. Головна умова вашої безпеки і спокою — прозорість справ. Корисно виключити ймовірність двозначних тлумачень і пов’язаних з ними потенційних проблем з законом. Зокрема, варто навести лад у фінансовій сфері, прояснити відносини з банками, питання з кредитами.

Близнюки (22.05 — 21.06)

Для Близнюків пріоритетною темою може стати підтримання балансу в контактах. День робить більш виразним протистояння інтересів, боротьбу вашого і чужого самолюбства, співвідношення прав і обов’язків. Особливе значення отримають нюанси спілкування з групою, аудиторією, старшим партнером, офіційною інстанцією. Краще поважати чужі переконання, регламенти, об’єктивні правила діалогу: від цього буде залежати ваша особиста репутація. Варто поставитися відповідально до виконання своєї функції в парі вчитель-учень.

Рак (22.06 — 23.07)

Ракам краще утриматися від поспіху й зайвої ініціативи. Сьогодні важливі зовнішні обставини, бажання часто безсилі перед об’єктивними закономірностями. Варто прагнути до ретельності і системності в дослідженні вакансій тим, сумлінно виконувати обов’язок, скрупульозно дотримуватися правил, інструкцій, вказівок лікаря, тренера, начальства, авторитетних осіб. Бажана дійшлість при профілактичних та технічних роботах. Стане в нагоді вміле поводження з тваринами, інструментами, ліками.

Лев (24.07 — 23.08)

Творчий потенціал Львів сьогодні на піку. Якщо не перешкоджають інші фактори – нездужання, зовнішній чи внутрішній заборона — можна багато чого домогтися. Це насичені добу, якщо ви зайняті викладанням, наукою, політикою, виховуєте дітей, просуваєте ідеї, багато працюєте з людьми. Можна подолати перешкоду, прояснити непорозуміння. Можливо, вам вдасться знайти причину технічних збоїв, вивести «на чисту воду» зрадника, позбутися від некомпетентного або ідеологічно чужого члена команди.

Діва (24.08 — 23.09)

Сьогодні Дівам нелегко зберігати холоднокровність або нейтралітет, уникати дратівливості, але саме це і потрібно для успіху. День закликає вас пам’ятати про обов’язок та договорі, радить не грішити проти істини, рекомендує дотримувати правила і строки, шанувати традиції, звичаї та цінності, поважати старших. Можливо, вам доведеться більш тонко вибудувати кордону в сім’ї, колективі або на території. Необхідно виправдовувати довіру, грамотно управляти загальними ресурсами, накопиченнями, володіннями.

Терези (24.09 — 23.10)

Незважаючи на обмеження, Терезам сьогодні нескладно домогтися успіху. Рамки, виставлені ситуацією, одночасно можуть виявитися самою надійною страховкою, не дозволяє вам відхилитися від курсу на критичну величину. Небажані перешкоди вдасться обійти, прояснити непорозуміння — особливо, якщо ви маєте в цьому напрямі великий досвід, або у вас є можливість вчасно звернутися за кваліфікованою допомогою. Навіть на чужій території ви опинитеся під захистом, зможете вдатися до протекції.

Скорпіон (24.10 — 22.11)

Скорпіонам варто зосередитися не на що відкриваються привабливі перспективи, а на об’єктивних межах своїх повноважень, талантів і можливостей. Чим точніше ви оціните свої ресурси і ймовірні ризики, тим вдаліше будуть подальші починання. День підходить для переоцінки ресурсів і цінностей. Кошти краще не витрачати на дрібниці, а на солідні продумані придбання. Не варто занадто швидко забувати неприємний досвід: він стане прекрасною страховкою і вчасно застереже від необачних вчинків.

Стрілець (23.11 — 21.12)

Стрільцям зірки радять уникати спокус і залишатися в рамках власних принципів. Ситуація ускладнюється зовнішньої і внутрішньої вразливістю, яка може зберігатися аж до ночі. Вас може зробити слабкіше нездужання, несприятливий моральний стан, уявна невдача. Навіть під впливом пристрастей і хвилинних імпульсів вам краще залишатися в межах розумного, щоб не подати поганий приклад і не розчарувати тих, хто вірить у вас. Це особливо важливо, якщо ви зацікавлені в перемозі на суперником.

Козеріг (22.12 — 20.01)

Козерогів цей день може підштовхнути до самоти, до невдоволення собою, чужий тактикою або загальною ситуацією. Зовнішня активність небажана, важливіше подолати внутрішні слабкості. Варто бути об’єктивніше в нещадній самокритики, а також у пошуках «правих і винуватих»: пригнічений гнів може виявитися марним і навіть спровокувати нездужання. Перфекціоністів і шукачам істини доведеться змиритися з тим, що деякі фундаментальні суперечності залишаються в силі, і усунути їх допоможе лише час.

Водолій (21.01 — 19.02)

Водоліями сьогодні рухає віра або вірність принципу. Недовірливим Водоліям вдасться подолати сумніви і упередження, переконатися в своїй кінцевій правоті, надійності обіцяної захисту, гарантії, протекції. Можливий інтерес до політичного і соціального життя. У відсутність своєї системи поглядів, незаперечною істиною може стати громадську думку, ідеологія групи або впливової особи. Одержимість, не врівноважена логікою, здатна завадити об’єктивності, підштовхнути до згладжування недоліків.

Риби (20.02 — 20.03)

День продемонструє Рибам всі достоїнства і недоліки обраної мети або ідеї, значимого людини або групи осіб. Багато Риби не дізнаються для себе нічого нового, але може гостріше постати питання про особистої позиції. Ви можете прийняти пропоновані цінності і утвердитися в істинності свого шляху, але також і відкинути те, що для вас неприйнятно. Для правильного вибору вам необхідний надійний «компас». Ключовим якістю може стати чесність, здатність встояти перед помилками і спокусами.

comments powered by HyperComments

Опубліковано в Культура - Июнь 10, 2017 в 09:08 - - Переглядів: 306