Новини Умані та Черкащини…

Гороскоп на сьогодні 16 червня

493x393_0_1550073c946da589bfe20ca87c3cf061@493x393_0xd42ee437_15147934331454679227

 

Овен (21.03 — 20.04)

Овнам варто приготуватися до мінливості обстановки, залежно від умов, неможливість покластися на кого-небудь повністю. Зростає ймовірність запізнень, затримок, відсутність потрібних людей. Можливі непорозуміння при спробі знайти шлях, досягти розуміння, встигнути до призначеного часу. І чужі, і ваші власні роздуми можуть відрізнятися суперечливістю, наявністю явних або прихованих помилок. Корисно пошукати помилки в документах, схемах, даних. Не варто вірити чуткам і передчуттям.

Телець (21.04 — 21.05)

Тельцям зірки радять ретельно звіряти розрахунки, скоротити до мінімуму число платежів і покупок, відмовитися від необов’язкових контактів, візитів, угод. Хороші ідеї сьогодні можуть натрапити на недбале виконання, привабливі мрії залишитися нереалізованими внаслідок ланцюга непорозумінь. Частина дня може піти на уточнення, виправлення, пошуки помилок. Велика ймовірність заплутатися в дрібницях. Але не варто відкладати з’ясування істини, якщо справа стосується кредиту, страховки, штрафу, цінного вантажу.

Близнюки (22.05 — 21.06)

Близнюкам доведеться подолати нерозуміння, пролити світло на ланцюг загадок і нестиковок, реабілітуватися в чиїхось очах. Варто переконатися, що ви вірно зрозуміли наказ або суть своїх обов’язків. Можливі складнощі, якщо ви граєте роль заступника, не маєте офіційного статусу. Можна стати заручником людей або обстановки, або жертвою власної помилки, недбалості, непослідовності, довірливості. Небажані переговори з підписанням документів і заходи, спрямовані на кар’єрне зростання.

Рак (22.06 — 23.07)

Ракам сьогодні може бути складно розібратися у своїх емоціях, надії, ідеали, відчуттях, а також пояснити свої переживання іншим. Не варто цілком покладатися на свою і чужу інтуїцію, зокрема, на здатність тлумачити сни, прикмети, передчуття. Можливі складнощі з логічним мисленням, веденням документації, розрахунками, передачею даних, вибором маршруту, дотриманням строків. Підвищується ймовірність помилок у медичній і технічній діагностиці. Може захопити процес розкриття таємниці, суті.

Лев (24.07 — 23.08)

Левам не варто покладатися на чуття, потурати своїм ілюзіям, емоціям, слабкостей, а також піддаватися зовнішнім впливам, наприклад, маніпуляцій, чуток, пліток, нав’язаних оман. Небажано перебування в сумнівній компанії, не варто зав’язувати знайомства, шукати друзів, учнів, посередників. Не рекомендуються коригування в банківських документах, взаєморозрахунки. Якщо ви недовірливі, може похитнути ваша віра в себе, свою команду, справа або майбутнє, швидше за все, необґрунтовано.

Діва (24.08 — 23.09)

Дівам зірки підказують, що сьогодні їх легко поманити химерою, збити з «шляху істинного». Спотворення і спокуси можуть бути невід’ємною частиною середовища або виходити від конкретних осіб. Можливі нечесні ігри в оточенні, помилкові сигнали. Друзі, партнери, клієнти, близькі, а також випадкові люди можуть ввести вас в оману через неуважність або незнання. Варто відкласти знайомство, переговори, співбесіда, консультацію, підписання контракту, частіше прислухатися до свого інстинкту самозбереження.

Терези (24.09 — 23.10)

Ваг зірки попереджають про можливі нестиковки, в першу чергу, в дорозі та при різних комунікаціях. Може підвести помічник, засіб зв’язку, навігатор. Зростає ймовірність непорозумінь і затримок у питаннях, пов’язаних з доставкою повідомлень і товарів, медичним та іншим обслуговуванням, вибором маршруту, заправкою або стоянкою в дорозі. Не виключено, що в ряді ситуацій вас підведе власна пам’ять, або вас зіб’є з пантелику ефект дежавю. Можна забути пропуск, невірно заповнити документ.

Скорпіон (24.10 — 22.11)

Скорпіонам сьогодні безпечніше вірити своїй інтуїції, а не чужими словами. Якщо без сторонніх джерел інформації не обійтися, краще не приймати всі сліпо на віру, не лінуватися демонструвати скрупульозність, прискіпливість, вимогливість. Помилка в інструкції, схеми, системи, розкладі чревата тим чи іншим шкодою, а розміри небезпеки залежать від ситуації. На щастя, у цю добу ви щасливі. З будь-якого глухого кута ви знайдете прийнятний вихід, а потенційний ризик можете сприймати як забавне пригода.

Стрілець (23.11 — 21.12)

Стрільці можуть зіткнутися з примхами психіки, пам’яті, настрою. Не виключені сумніви в обраних цінності, проблеми з вірою і довірою. Зовнішні перешкоди можуть виходити від близького оточення, наприклад, домочадців. Внести в ситуацію або світовідчуття нестабільність можуть сімейні події, житлові обставини. Можливі замкнутість, зниження самооцінки, дефіцит розуміння, потреба в своїй приватній території, делікатному співрозмовника. Доречна зустріч з особистим психологом, довіреною особою.

Козеріг (22.12 — 20.01)

Козерогам варто ігнорувати чутки і плітки. Бажано уникати помисливості, в тому числі, у зв’язку зі здоров’ям. Перевірені лікарські рекомендації заслуговують ретельного дотримання, до нових порад і призначень краще поставитися з часткою скепсису. Сьогодні не надто результативні цільові поїздки і візити: можливі неузгодженості, затримки, запізнення. Не виключені різні перешкоди і спотворення при спробі налагодити контакт, уточнити факти, отримати консультацію, довідку, допомогу, послугу, розгадати секрет.

Водолій (21.01 — 19.02)

Водоліїв зірки можуть піддати випробуванню вірою. У будь-якій ситуації сьогодні можуть бути тимчасово розірвані контакти, зміщені орієнтири, загублені ключі або речі, зруйновані логічні зв’язки. Невпевненість можлива навіть там, де, зазвичай, у вас не виникає ніяких сумнівів. Причиною коливань може стати фінансове становище. Не виключено, що похитнеться вашу довіру до когось. Варто уникати зайвої підозрілості, помисливості: швидше за все, незабаром загадка проясниться, відсутні ланки знайдуться.

Риби (20.02 — 20.03)

Для Риб ці добу можуть стати періодом ілюзій, помилок, спотворення фактів. Можливі пропажі, нерозуміння ситуації, в тому числі, в будинку, родині. Зірки підказують, що ви могли самі несвідомо притягнути подібні сценарії, і радять починати будь-які пошуки з корекції своїх недоліків. Можливо, ви проявили неакуратність, забудькуватість, довірливість, некомпетентність, створили хаос, ввели себе і інших в оману. При цьому важливо зберігати об’єктивність і не звинувачувати себе в очевидних чужих недоробки.

comments powered by HyperComments

Опубліковано в Культура - Июнь 16, 2017 в 07:03 - - Переглядів: 269