Новини Умані та Черкащини…

Гороскоп на сьогодні 18 червня

493x393_0_1550073c946da589bfe20ca87c3cf061@493x393_0xd42ee437_15147934331454679227

Овен (21.03 — 20.04)

Овнам сьогодні життєво необхідно управляти собою, контролювати свої імпульси, запити, звички. Нестриманість може привести до сварки, стресу, загострення ситуації в цілому. Зростає ризик побутових травм. Критичним фактором може стати неуживчивість. Ймовірність сімейних і подружніх сварок, територіальних спорів вище, якщо у кожної сторони є своє розуміння справедливості, блага, гідності. Рекомендується акуратніше поводитися з технікою та інвентарем різного призначення, рідинами.

Телець (21.04 — 21.05)

Сьогодні Тельцям нелегко проводити в життя політику миролюбності і спокою. День схиляє до імпульсивності, нештатна ситуація в будь-який момент здатна вивести вас і оточуючих з рівноваги. Може загостритися психологічна атмосфера, трапитися аврал, одна подія може спричинити за собою інше. Підвищується ймовірність складних багатофакторних ситуацій в побуті і в дорозі, аж до аварійних. Можливо, буде сильно нервувати хтось із близьких. Не виключені інтенсивні домашні клопоти, термінові поїздки.

Близнюки (22.05 — 21.06)

Близнят день змусить активніше зайнятися ресурсами. Можливо, доведеться проявити винахідливість, хазяйновитість, ділову хватку. Експромти можуть вивести за рамки традицій або бюджету. Варто врахувати ризики, ймовірність збитку. Може стати актуальною темою ремонт, поповнення запасів, порятунок проекту, розвиток бізнесу, престижний подарунок або розвага. Приводом для хвилювань і термінових заходів можуть бути фінанси, особливо, якщо йде велика угода, ви оперуєте цінностями, раритетами, родинним надбанням.

Рак (22.06 — 23.07)

Сьогодні Раки гостро реагують на зачіпають їх події. Багато Раки здатні на бурхливий протест, небезпечну авантюру, нестандартний жест, сміливий порив. Можливі примхливість, амбіційність, бажання домогтися свого будь-якою ціною. Може бути важко вчасно зупинитися. Є ймовірність травм, стресів, сімейних сварок, суперечок прав або володінь. Вимагають вмілого поводження агресивні рідини, сильнодіючі ліки, гострі інструменти, екзотичні продукти і напої, потенційно небезпечні тварини.

Лев (24.07 — 23.08)

Для Львова сьогодні важливий емоційний фактор. Якщо він не врегульовано, то навіть в потенційно сприятливих ситуаціях підвищується вразливість, ймовірність непередбаченого повороту подій. Неврівноваженість може спровокувати на небезпечний крок. Варто подбати про захист, в тому числі, психологічної. Критичним фактором може виявитися наявність або відсутність надійного тилу, прав на будь-які дії, цінності, володіння. Можливі проблеми з юридичною або моральним законом на чужій території.

Діва (24.08 — 23.09)

Дів зірки закликають до обачності, але в той же час зміцнює і нагадують, що немає нічого неможливого. Це вдалий момент для ризикованої акції, якщо вам нема чого втрачати, або ви хочете розірвати шаблон: спроба залишити все як є може обійтися дорожче. Якщо наявна криза, саме час вивести гру на інший рівень. День може бути пов’язаний з хвилюваннями, стресами, додатковими непередбаченими витратами, оперативним рішенням незвичайних задач. Мінімізувати ризики може страховка, план, досвід.

Терези (24.09 — 23.10)

Для Ваг сьогодні важливо володіння тактикою швидкого реагування. Може скластися ситуація, зачіпає ваші особисті права, володіння, переконання, самолюбство, честь і гідність або створює загрозу вашим близьким. У той же час, краще обмежитися захисними заходами і не переходити в наступ, якщо в цьому немає необхідності. Не варто витрачати сили на відбиття атак, що виходять від більш слабкого супротивника. У близькому колі не завадить дипломатичність, інакше зросте ймовірність сварок, аж до розриву.

Скорпіон (24.10 — 22.11)

Для Скорпіонів день клопіткий і повчальний. Можлива вимушена авантюра або серія термінових справ. Збільшення навантажень і порушення правил можуть позначитися на здоров’ї. Може знадобитися екстрена міра шляху, стати актуальною тема технічних або медичних послуг. Допомогу може прийти в невизначену годину, в екзотичній формі, виявитися занадто дорогою або нав’язливою. Не завадить обережність при контакті з великими або агресивними тваринами, навички поводження з інструментами, ліками, технікою.

Стрілець (23.11 — 21.12)

Сьогодні Стрільці схильні захоплюватися і піддаватися емоціям, з-за чого спочатку вдала ситуація обіцяє масу клопоту і переживань. Приз вам забезпечений, але може дістатися дорогою ціною. Стрес змусить забути про інстинкт самозбереження і піти на неординарні заходи. Можна стати жертвою пристрасті, азарту, ревнощів, а також кинутися на захист того, що дорого, будь то люди, ресурси, володіння, моральні цінності. Можливі хвилювання і ризики, пов’язані з грою, любов’ю, дітьми, бізнесом, сімейною справою.

Козеріг (22.12 — 20.01)

Козерогам зірки підказують, що це потенційно конфліктний день, причому уразливі самі близькі стосунки. Не виключені суперечки з батьками, партнером. Можливе загострення територіальної чи іншої конкуренції. Є ймовірність побутового або іншого авралу, чергової сімейної «революції», з необхідністю прийняття екстрених комплексних заходів. Бажано контролювати свої реакції. Не варто приймати виклик або провокувати, якщо ви не готові вчасно зупинитися: маховик пристрастей розкрутиться швидко.

Водолій (21.01 — 19.02)

Водоліям варто врахувати ймовірність проблем в дорозі, в побуті, в близькому оточенні. Сьогодні важко тримати нейтралітет, зберігати холоднокровність, дотримуватися міри. Поряд з технічними і правовими нюансами, важливі емоційні мотиви. Може уявити труднощі раціональне мислення, відсторонений аналіз подій. Завирують пристрасті сильніше, якщо зачеплені родинні або патріотичні почуття, порушені переконання. Не виключені конфліктні моменти при спілкуванні з іноземцями, іногородніми, новоприбулими.

Риби (20.02 — 20.03)

День стане насиченим і повним пригод для Риб, схильних до авантюр, ходіння по краю прірви. Події дозволять швидко увійти у смак, випробувати гострі відчуття. В інертних і боязких Риб є шанс набратися мужності і спробувати себе в новому амплуа. Варто пам’ятати, що це енерговитратні і динамічні добу, обставини або азарт не дадуть зупинитися на середині шляху. Щоб винести з подій все можливе і успішно довести справу до кінця, можуть знадобитися додаткові сили та ресурси.

 

comments powered by HyperComments

Опубліковано в Культура - Июнь 18, 2017 в 08:40 - - Переглядів: 247