Новини Умані та Черкащини…

В Умані хочуть набрати сотню дорожніх поліціянтів (відео)

Почин із другої спроби. На Черкащині знову заговорили про дорожню поліцію. Відповідний патруль планують набрати в Умані. Це близько ста осіб.

Підрозділ слідкуватиме за дорожнім рухом, роботою перевізників та патрулюватиме автомагістралі. Додатково – охоронятиме правопорядок у місті.

Стартує набір із серпня. Охочі можуть заповнити онлайн-заявку. Потому пройти законодавче тестування, військово-лікарську комісію, перевірку фізичної та психологічної підготовки, а також співбесіду.

Кандидатам обіцяють зарплатню у межах 9-ти тисяч гривень. Розглядають можливість набору до лав правоохоронців і з прилеглих областей до міста.

Зазначимо, що ініціював прискорення впровадження та функціонування патрульної поліції у місті Умань народний депутат України Антон Яценко. Про це він повідомив на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Додам, в Умані вже оголошували набір до патрульних. Втім, тоді із анонсованих понад сотні місць заповнили лише двадцять з лишком. Причинами недобору правоохоронці називають недостатню поінформованість.

 

Джерело: ВІККА

1888770

comments powered by HyperComments

Опубліковано в Політика,Суспільство,Умань - Июль 10, 2017 в 22:27 - - Переглядів: 1898