Новини Умані та Черкащини…

Студенти із Туркменістану літні канікули проводять в Умані

Студенти із Туркменістану літні канікули проводять в Умані

Після складання всіх заліків та іспитів завершився 2016/2017 навчальний рік і почалися канікули. Тоді як наші студенти роз’їхались по батьківських домівках чи відправились на виробничі практики у різні табори, чимало студентів із Туркменістану зосталися в Умані.

Про це онлайн-газеті Новини Черкас повідомили у прес-службі учбового закладу.

Зважаючи на це, викладачі кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури факультету української філології УДПУ імені Павла Тичини кандидат філологічних наук Валентина Черевченко та кандидат філологічних наук, доцент Олександр Черевченко організували для студентів із Туркменістану цікаве дозвілля. Всі вони разом з добре відпочили за містом, відвідавши Білогрудівський ліс – одне з найулюбленіших місць уманчан для пікніку.

На думку дослідників, сполучитися з природою – кращий спосіб отримати позитивний заряд енергії. Перебування на природі змушує людей відчувати себе жвавіше, має важливе значення як для психічного та фізичного здоров’я.

Отож студенти із задоволенням на фоні прекрасної української рослинності робили селфі і надсилали його на свою батьківщину — до Туркменістану. Красу дівчат-туркменок дуже вдало відтіняла барвиста зелень. На природі і страви, приготовлені власноруч, видавалися смачнішими, і спілкування було більш щирим і задушевним.

comments powered by HyperComments

Опубліковано в Суспільство,Умань - Август 13, 2017 в 10:44 - - Переглядів: 578