Новини Умані та Черкащини…

Хасидів, які «змивають гріхи» в уманському кар’єрі, пильнують водолази

Хасидів, які "змивають гріхи" в уманському кар’єрі, пильнують водолази (ФОТО)
Facebook / Управління Державної служби України з НС у Черкаській області

В Умані водолази Служби порятунку слідкують за порядком під час проведення хасидами ритуалу очищення водою. Про це повідомляє прес-служба управління Державної служби України з НС у Черкаській області.

Одним із релігійних обрядів, які під час святкування єврейського Нового року Рош га-Шана відзначають хасиди є ритуальне омовіння (обряд очищення водою). Паломники вірять, що у такий спосіб вони можуть «змити з себе усі гріхи».

Для обряду тисячі прочан обирають уманський затоплений кар’єр, глибина якого місцями складає понад 14 метрів. Хоч ця водойма не є безпечною для купання, хасиди ігнорують застереження рятувальників.

Водолази говорять, що на цій водоймі під час омовіння вже траплялися нещасні випадки. У 2011 році тут потонув 19-річний паломник, у 2014 році рятувальникам вдалося уникнути трагедії та вчасно витягнути з води ще одного потопельника.

Нині на водоймі знаходиться човен із водолазами, а на березі розташований спеціальний стаціонарний пост, де крім водолазів знаходяться і медичні працівники, які у будь яку хвилину готові відреагувати та надати кваліфіковану допомогу.

Джерело: ВІККА

comments powered by HyperComments

Опубліковано в Надзвичайні ситуації,Політика,Умань - Сентябрь 22, 2017 в 16:22 - - Переглядів: 573