Новини Умані та Черкащини…

До Умані завітав україно-грузинський мистецький проект «Грузія-дар Божий»

Фото РІО Умань.

6 жовтня в Уманському художньому музеї відкрилась виставка «Грузія – дар Божий», яка є спільним україно — грузинським мистецьким проектом, яскравим прикладом культурного обміну між нашими народами та чудовим подарунком уманчанам до Дня народження міста.
Кожен із чотирьох авторів, роботи яких представлені на виставці, по своєму пов’язаний з цією прекрасною і мальовничою країною.
Одарка Дема-Пісна, відвідавши Грузію, закохалася в цю країну і, повернувшись додому створила цілу колекцію робіт, присвячених їй, та які вже цього року представила у місті Батумі.


Катерина Кіпер, фотограф, побувала в багатьох населених пунктах сонячної Грузії і привезла з цієї поїздки понад 7 000 вражаючих фотографій із зображеннями : неймовірних краєвидів, неповторних архітектурних ансамблів, гірських ландшафтів, і звичайно ж щирих і доброзичливих людей.


Лаша Чубинідзе, ювелірний майстер мистецтва перегородчастої емалі, який працює в техніці мінанкарі, відомій з давніх часів. Цю техніку грузинські майстри перейняли у ювелірів Візантії.


Мікаел Немезис грузинський художник — сюрреаліст, роботи якого вражають своєю безпосередністю і екстравагантністю. Це своєрідні портали в фантастичний світ, який художник створює, завдяки своїй уяві і які змушують глядача замислитися.

Фото РІО Умань.
Гостей виставки чекав приємний подарунок. Неповторне грузинське чоловіче багатоголосся у виконанні національного «Театрального квартету» Грузії та неймовірне соло у виконанні Лели Телії — відомої грузинської акторки театру і кіно, естрадної співачки, виконавиці старовинних грузинських романсів.

 

Джерело: РІО Умань

comments powered by HyperComments

Опубліковано в Культура,Суспільство,Умань - Октябрь 11, 2017 в 11:50 - - Переглядів: 222