Новини Умані та Черкащини…

На Уманщину наближається «бабине літо»

Фото Метеостанции Умань.

Перша декада жовтня на Уманщині видалась загалом прохолодною і відзначилась коливаннями температурного фону. Осінь наближається до своєї середини, а на Уманщині очікується поступове підвищення температури повітря.
Завтра нічні дощі будуть пов’язані із переміщенням через Уманщину теплого атмосферного фронту північного циклону. Із південно-західними вітрами в наш регіон надійде більш тепле повітря, тому ніч, на відміну від попередньої, прогнозується теплою: 6-11º тепла. Вдень погоду Уманщини визначатиме поле підвищеного атмосферного тиску. Прогнозується переважно сонячна суха та тепла погода із денною температурою повітря 13-18º. Середня добова температура повітря очікуються в межах 11-12º, що більш відповідає 3-й декаді вересня.


Надалі до кінця поточного тижня у нашому краї, як і по всій Україні, очікується «бабине літо» з температурним режимом вищим за кліматичну норму на 2-4º.


Теплі, переважно сухі дні необхідно ефективно використовувати для завершення сівби озимих сільгоспкультур та підготовки господарського комплексу до зимового періоду.

 

Повідомляє Метеостанция Умань

comments powered by HyperComments

Опубліковано в Суспільство,Умань - Октябрь 11, 2017 в 17:02 - - Переглядів: 1078