Новини Умані та Черкащини…

Бізнес-гороскоп на сьогодні 13 жовтня

493x393_0_1550073c946da589bfe20ca87c3cf061@493x393_0xd42ee437_15147934331454679227

Овен
Сьогодні не варто занадто багато розповідати всім на кожному розі про свої плани. Імовірність того, що вам позаздрять, і справа не вигорить, дуже висока. Тримайте язика за зубами і відбувається загальними словами. У такому випадку і ваша совість буде чиста, і чуже цікавість виявиться задоволеним.
Телець
Сьогодні зірки не рекомендують вам звертати увагу на випади і підколи з боку близьких вам людей. Якщо терпіти все це стає зовсім не під силу, заглибитися в роботу, благо її можна виконувати до нескінченності. Постарайтеся однак не забувати про те, що право на відпочинок ви теж маєте. Просто реалізуйте його на самоті.
Близнюки
Якщо ви ще не заявили про себе як про дуже цінного і просто незамінного працівника, то сьогоднішній нехай завантажений, але тому дуже продуктивний, день допоможе вам з лишком надолужити згаяне. Чи не бійтеся і намагайтеся продемонструвати свої найкращі професійні навички.
Рак
Сьогодні вам не доведеться довго з’ясовувати стосунки з вашим безпосереднім начальником. Швидше за все, він використовує важелі влади і без праці з їх допомогою спростує всі ваші незаперечні аргументи. Постарайтеся домогтися своїх цілей більш заплутаним, обхідним шляхом.
Лев
Сьогодні Левам може захотітися чогось особливого, святкового. Можливо, організувати щось подібне у вас навіть вийде, особливо якщо вам вдасться хоча б на пару годин забути про справи. Є вихід — відсвяткувати який-небудь, нехай маленький, але успіх в роботі.
Діва
Хіба можна щиро вірити то, що все сказане вашим партнером — істина в останній інстанції? Напевно він щось приховує, недоговорює і намагається отримати найбільшу користь для себе. У ваших силах боротися з подібного ода неподобством — були б час і бажання.
Ваги
Завдяки затрачених зусиль на роботі і завдяки тому, що ви вже багато часу показуєте себе тільки як цінного і незамінного співробітника, вам може випасти унікальний шанс. Ваше начальство вирішить, що саме ви гідні отримання нікого вельми привабливого бонусу.
Скорпіон
Сприятливий день для демонстрації творчого підходу до будь-якого, як завгодно нудного і прозового заняття. Вам навіть вдасться зацікавити цим процесом ще кого-то — і справлятися зі справою стане простіше.
Стрілець
Сьогодні вам явно не дадуть нудьгувати ні близькі, ні колеги, ні друзі. Але спілкування теж буває забагато, і ближче до вечора вам може захотітися побути на самоті. Це, звичайно, навряд чи вдасться, тому як всім не терпиться поділитися з вами своїми сумнівами, переживаннями або просто поговорити.
Козеріг
Сьогодні ви будете дуже багато чого не розуміти. Щось, що відбувається під час робочого процесу, буде недоступно вашому рівню логічного мислення. Воно буде відрізнятися від вашого розуміння правильності приблизно так само, як жіноча логіка відрізняється від чоловічої.
Водолій
Ваша надмірна зайнятість обернено пропорційна вашому душевному здоров’ю. Ви стаєте занадто дратівливі, так що вашим близьким треба буде проявляти неабияку чуйність у відносинах з вами. Пожалійте і себе, і їх, знайдіть золоту середину, завдяки якій всім буде комфортно.
Риби
Не варто сьогодні драматизувати ситуацію. Не приймайте ніяких важливих рішень, зараз ви занадто вразливі, щоб мислити адекватно. Краще трохи почекайте і незабаром ви побачите, що всі проблеми виявилися набагато менш істотні, ніж ви думали.

comments powered by HyperComments

Опубліковано в Культура - Октябрь 13, 2017 в 09:07 - - Переглядів: 215