Новини Умані та Черкащини…

Жителі Уманщини можуть безкоштовно отримати нетелей

У рамках Програми розвитку молочного скотарства в Уманському районі на 2012 – 2020 роки, прийнятої рішенням Уманської районної ради від 20.07.2012 р. №17-2/VI, районна конкурсна комісія по визначенню отримувачів нетелей на безповоротній основі надає нетелі особистим селянським господарствам на безповоротній основі за умови подальшої передачі першого нетеля, народженого від отриманої нетельки, наступному отримувачеві, повідомляє Уманський міський портал із посиланням на Управління агропромислового розвитку РДА.

До передачі в управлінні агропромислового розвитку Уманської райдержадміністрації обліковується 6 нетелів (з тільністю телиць 5 місяців) в населених пунктах: с. Краснопілка – 2 нетелі; с. Ладижинка – 2 нетелі; с. Громи – 1 нетеля; с. Дубова – 1 нетеля.

Всі бажаючі, які мають намір отримати тільну теличку, за довідками та інформацією можуть звернутись в управління агропромислового розвитку Уманської райдержадміністрації за адресою: м. Умань, вул. Залізняка 2а, ІІ поверх, кабінет № 232 вхід через кабінет № 240.

comments powered by HyperComments

Опубліковано в Політика,Суспільство,Умань - Ноябрь 12, 2017 в 15:28 - - Переглядів: 917