Новини Умані та Черкащини…

Бізнес-гороскоп на 13 листопада

Zodiac_1

Овен
День, мабуть, буде пов’язаний з численними поїздками. І краще б вам від цього не ухилятися — якщо ви примудрилися провести його, не сходячи з місця, багато можливості виявляться для вас втрачені.

Телець
Сьогодні ні в якому ніяк не приймайте доленосних рішень: всі спроби налагодити своє підприємства приречені в цей день на невдачу. Займіться краще чимось іншим: уточніть всі домовленості, але нічого робити самовільних кроків, бо наслідки в такому випадку можуть бути непередбачуваними.

Близнюки
Сьогодні вам належить досить довга і важка розмова з кимось із ваших колег. Втім, вона мало стосуватиметься роботи — в основному, ваших міжособистісних відносин. Постарайтеся зробити все можливе для збереження з ним приятельських відносин, інакше потім на роботі буде складно.

Рак
Сьогодні вам не доведеться довго з’ясовувати, що саме від вас чекають. Ваші завдання будуть для вас гранично ясні, проте розуміння це їх виконання не полегшить, бо виявляться вони досить складними для реалізації. Втім, працівникові вашого класу все по плечу.

Лев
Вам належить спонтанне виступ перед товаришами по службі, і, як завжди, завдяки тому, що ви не губитеся перед великими аудиторіями, ви будете обрані головним промовцем. Постарайтеся максимально точно, коротко і ясно викласти необхідну інформацію, не стомивши слухачів.

Діва
Сьогодні можуть виникнути непередбачені затримки і недоліки в налагоджений, здавалося, проектах. Поставтеся до цього спокійно і постарайтеся швидко все залагодити. А ось рішення нетермінових питань слід відкласти до більш мирних часів. У всьому іншому день повинен бути дуже сприятливим.

Ваги
Начальство сьогодні буде підозріло добрим і уважним: зараз ви можете знайти момент для розмови про підвищення зарплати або про своїх понаднормових годинах на робочому місці. Ваші шанси отримати бажане зараз дуже високі.

Скорпіон
Сьогодні ви зможете встояти під будь-яким тиском і при цьому зберегти прекрасний настрій протягом усього дня. Ось тільки у вашій кишені може намітитися зрадницька діра пристойних розмірів, так що, судячи з усього, найближчим часом доведеться сильно економити.

Стрілець
Сьогодні ви можете допустити одну дуже суттєву помилку, яка, ймовірно, спричинить за собою неприємні наслідки. Якщо потім начальник заявить, що він не задоволений вами, не потрібно обурюватися і захищати себе. Замість цього запитаєте, чому ви можете виправити ситуацію.

Козеріг
Не поспішайте сьогодні вливатися в роботу відразу з самого ранку. Наробитися і втомитися ви ще завжди встигнете. А ось продовжити перекур на кілька зайвих хвилин або годин, обговорити з колегами минулі дні і побудувати плани на стрімко наближаються нові вихідні можете і не встигнути.

Водолій
Сьогодні вам не доведеться приховувати щось від ваших рідних і близьких, оскільки ніяка витік інформації не зможе зашкодити ні вам, ні дорогим вам людям, ні вашій справі. Так, про вашу трудову діяльність ви теж можете розповісти в цей день абсолютно всі.

Риби
Сьогодні зірки радять вам не відмовлятися від співпраці. День сприятливий і для переговорів, і для підписання паперів. Тільки будьте уважні, перш ніж поставити свій закорючку з чергових договором, хоча б почитайте його.

comments powered by HyperComments

Опубліковано в Культура - Ноябрь 13, 2017 в 10:19 - - Переглядів: 165