Новини Умані та Черкащини…

Жодних порушень при проведенні процедури державних закупівель та будівельно-монтажних робіт у сквері ім. Т. Г. Шевченка в місті Умань не виявлено

Ще рік тому «активісти» підняли гучний скандал з приводу реконструкції скверу ім. Тараса Шевченка та будівництва комплексу фонтанів «Перлина кохання» у місті Умань.

Стосовно цього було багато замовних матеріалів (статей, відеосюжетів), різних провокацій, в яких мова йшла про нібито розтрату бюджетних коштів на проекті. Про це написав народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Народний депутат вкотре зазначив, що ніяких порушень ні при проведенні процедури державних закупівель, ні при проведенні самих будівельно-монтажних робіт у сквері ім. Т.Г. Шевченка не виявлено.

Це підтверджено офіційними документами:

— витягом з Акту ревізії фінансово-господарської діяльності відділу житлово-комунального господарства Виконавчого комітету Уманської міської ради, складений Північним офісом держаудитслужби в Черкаській області Державної аудиторської служби України;

— офіційним листом з Прокуратури Черкаської області.

За результатами досудового розслідування на підставі п.2 ч.1 ст. 284 Кримінально-процесуального кодексу України прийнято рішення про закриття кримінального провадження через відсутність кримінального правопорушення.

«Таким чином, це підтверджує, що всі заяви «активістів» були лише провокаціями», – написав Антон Яценко.

1

2 3 4 5 6 7

comments powered by HyperComments

Опубліковано в Суспільство - Ноябрь 14, 2017 в 12:42 - - Переглядів: 260