Новини Умані та Черкащини…

Бізнес-гороскоп на 15 листопада

Zodiac_1

Овен
Сьогодні вам може посміхнутися удача! Можливо, ви навіть і не пам’ятаєте, що давним-давно зробили якусь роботу, за яку покладалася премія або винагороду, але саме зараз ви отримаєте належну вам нагороду. І дуже вчасно, адже вам не завадять зайві кошти.

Телець
Сьогодні вам не рекомендується довго думати на які б то не було серйозні теми: це може закінчитися головним болем. Якщо ви вважаєте роботу серйозною, про неї, відповідно, думати не варто. Якщо ж несерйозною — вона тим більше не заслуговує на увагу.

Близнюки
Сьогодні все найскладніші робочі проблеми з успіхом зважаться за чашкою чаю або кави в затишному кабінеті. Постарайтеся взяти до уваги той факт, що як би добре вам в компанії не було, рано чи пізно від чашечки доведеться відірватися і приступити-таки до виконання наміченого плану.

Рак
Через свою неорганізованість і неохайності ви ризикуєте схибити. Наведіть порядок на своєму робочому місці, розкладіть все по своїх місцях. Вже краще! А тепер залишилося тільки забути на час про розмови з колегами і про невпинних дзвінках, і, може бути, ви встигнете все зробити.

Лев
Сьогодні вам слід бути стриманим у виборі слів при спілкуванні з тими, від кого ви чогось хочете. Будь-яке необережне висловлювання може звести нанівець всю попередню дипломатичну роботу.

Діва
Зустріньте це свято розмовою по душам з вашим колегою або навіть начальником: бесіда напевно вдасться на славу і допоможе вам просунутися ще трохи вгору по кар’єрних сходах. Однак заговорюватися все ж не варто — будьте пильні і обережні.

Ваги
Сьогоднішній день навчить ваш критичніше ставитися до виконаної вами роботи. Останнім часом ви звикли, що все, що ви робите, схвалюється шефом, але ось тепер вас знову повернуть з небес на землю і змусять допрацьовувати ваш труд, представлений на суд начальства.

Скорпіон
Сьогодні не дуже вдалий час для жартів на адресу начальства. Ваш гумор керівництво може не оцінити, і потім плакати будете ви. Тому постарайтеся тримати себе сьогодні в руках і не висловлювати свої міркування першому зустрічному. Зараз вам краще зачаїтися.

Стрілець
Ви можете сьогодні бути задоволені виконаною роботою, якщо ви ретельно поставитеся до всіх дрібниць. Працюйте на результат і не звертайте увагу на дрібні перипетії з товаришами по службі і з начальником, який може зірвати сьогодні на вас своє невдоволення. Будьте терплячі.

Козеріг
Ваше матеріальне становище може значно покращитися завдяки допомозі інших. Але не забувайте про подяки! І не варто зловживати дрібними витратами, виходячи з тих міркувань, що це дрібниці. Їх кількість може виявитися настільки великим, що ваше фінансове становище постраждає.

Водолій
Сьогодні вам варто бути завбачливим, обережним і навіть кілька недовірливим людиною, бо будь-яка ваша помилка спричинить за собою неприємні наслідки в області роботи. А вам зараз як робота, так і гроші потрібні особливо, так що ризикувати ними не варто.

Риби
Сьогодні вам не доведеться засиджуватися на роботі довше звичайного, навіть якщо ви дуже цього захочете: деякі обставини будуть активно перешкоджати вашому трудоголізму і гнати додому, до виконання інших, не менш важливих — сімейних обов’язків. Як би вам не хотілося їх уникнути.

 

comments powered by HyperComments

Опубліковано в Культура - Ноябрь 15, 2017 в 10:01 - - Переглядів: 175