Новини Умані та Черкащини…

Юні науковці з Умані представили свої винаходи на Міжнародному форумі

tehniky4

21-24 листопада 2017 року у Києві проходив II Міжнародний форум «INNOVATION MARKET», який зібрав під одним дахом інноваторів, вітчизняних та іноземних інвесторів і бізнесменів, а також представників влади для об’єднання зусиль з розвитку інноваційного ринку України.

У рамках форуму проходили VIII Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» і Китайсько-Українська наукова виставка технологій та інновацій. Відвідувачі мали змогу побачити понад 500 унікальних винаходів. Серед них ─ моделі безпілотників для армії, швидкісні потяги та квадрокоптери, зарядні станції для електромобілів та багато іншого. Про це йдеться на сайтівідділу освіти Уманської міської ради.

tehniky1

«У складі команди Черкаської області у заходах взяли участь вихованці станції юних техніків м. Умані Харишук Катерина (науковий керівник Мартинюк Леонід Тимофійович) та Геренштейн Петро (науковий керівник Кияновський Ларіон Семенович)», ─ йдеться у повідомленні.

tehniky2

Представлені юними уманчанами технічні розробки зацікавили учасників форуму, науковців, викладачів вищих навчальних закладів, учнів-членів МАН.

tehniky3

За активну участь та успішне освоєння програми підвищення кваліфікації з питань інноваційного розвитку базових галузей економіки України та країн ЄС юних техніків з Умані відзначили дипломами та сертифікатами ТОВ «Міжнародний виставковий центр» та Національної академії наук України.

comments powered by HyperComments

Опубліковано в Суспільство,Умань - Декабрь 2, 2017 в 16:32 - - Переглядів: 306