Новини Умані та Черкащини…

Бізнес-гороскоп на 3 грудня

54_main

Овен
В здоровому тілі, як відомо, здорово і все інше. Постарайтеся не надто зашкодити організму роботою сьогодні — адже якщо ви приведете його в непридатність, трудитися буде нікому.

Телець
Несподівано ваші плани можуть бути порушені поганим самопочуттям, що ви ніяк не можете допустити. Як тільки відчуєте, що втрачайте контроль над ситуацією, зменшуйте темп, щоб продовжувати хоч якось тримати руку на пульсі. Будьте уважні і пам’ятайте про дрібниці.

Близнюки
Сьогодні ви будете успішні не тільки в побудові своєї кар’єри, але і в суспільному житті, якщо ви до цього прагнули. Навіть невеликі труднощі в поточних справах, які можуть виникнути в першій половині дня, не завадять глобальному прогресу.

Рак
Здається, сьогодні вам доведеться ризикнути, щоб виконати задумане: зараз або пан, або пропав. Але якщо ви не відчуваєте в собі впевненості для прийняття такого рішення, краще не переступати через себе, щоб після себе не картати. Ну, а якщо ви готові, наберіться сміливості!

Лев
Сьогодні зірки не рекомендують вам сподіватися на долю і вірити в те, що робота найкращим чином виконається сама по собі. На жаль, саме по собі нічого не вийде, тому доведеться все ж якимось чином процес простимулювати і йому посприяти.

Діва
Сьогодні вам далі свого порогу вийти навряд чи вдасться: ви будете дуже зайняті домашніми справами, тому доведеться відмовити друзям, коли вони запропонують вам виїхати з ними кудись. На далекі поїздки сьогодні не розраховуйте, а от увечері скликати близьких друзів дуже навіть вийде!

Ваги
Постарайтеся вжити необхідних заходів для того, щоб вихідний день присвятити саме відпочинку, а не чому б то не було ще. Це виявиться завданням не з простих, проте ви з нею впораєтеся, якщо захочете цього, зрозуміло. А вам варто захотіти. Вкрай рекомендується.

Скорпіон
День цей обіцяє порадувати спокоєм і розміреністю. Порадуйте і ви його — не шукайте пригод, які не вдавайтеся в авантюри. Нині такого роду суєта буде абсолютно безглузда.

Стрілець
Будьте сьогодні не так вимогливі до долі, вона і так дала вам дуже і дуже багато. Не слід ображатися на неї за те, що вам просто рано отримувати. Крім того, у вас сьогодні з’явиться прекрасна можливість завершити справу, до якого у вас раніше просто не доходили руки.

Козеріг
Сьогодні вам буде непросто вмовити себе на те, щоб присвятити роботі трохи більше часу, ніж зазвичай. Втім, якщо вам все ж це вдасться, результат трудової діяльності перевершить всі ваші очікування, навіть найсміливіші. Постарайтеся повірити власним аргументам.

Водолій
Сьогодні у вас з’явиться чудовий шанс розширити сферу свого впливу. Потрібні знайомства і додаткові інвестиції зробили свою справу, і ваша роль у підготовці піднесення вашої компанії не була останньою. Ви можете пишатися собою і очікувати заслуженої винагороди.

Риби
Сьогодні ви опинитеся цілком здатні на виконання ролі сірого кардинала. Ви зумієте провернути всі справи так, що ви опинитеся в більшому виграші, ніж інші, причому ніхто так і не зуміє зрозуміти, як же це могло статися.

 

comments powered by HyperComments

Опубліковано в Культура - Декабрь 3, 2017 в 11:10 - - Переглядів: 214