Новини Умані та Черкащини…

Гороскоп на 8 грудня

54_main

Гороскоп Овен

День сприятливий як для професійної діяльності, так і для особистих взаємин. Йде вдалий час для того, щоб стосунки з коханою людиною підняти на нову, більш високу ступінь. А у самотніх представників знаку може з’явитися шанс познайомитися з близькою за духом людиною.

Гороскоп Телець

На роботі не слід форсувати події. Потрібно наполегливо продовжувати розпочаті справи, наводити в них порядок. До нової інформації, особливо надходить з неперевірених джерел, поставтеся дуже обережно. Постарайтеся утриматися від великих фінансових витрат.

Гороскоп Близнюки

У ділових питаннях не розмінюйтеся на дрібниці, а чітко визначтеся з пріоритетами. Щоб зберегти спокій в домі і рівновагу у відносинах з оточуючими, доведеться йти на компроміси. Можуть виникнути фінансові проблеми, тому витрачайте кошти тільки на найнеобхідніше.

Гороскоп Рак

День ідеальний для укладення шлюбу. Прекрасний період для звільнення від давніх звичок, також можна спробувати що-небудь нове. У відносинах — це час зближення і романтики на найбільш високому рівні.

Гороскоп Лев

Якщо надійдуть нові пропозиції, не поспішайте з прийняттям рішення: зберіться з думками та оцініть перспективи. Постарайтеся не брати на себе роль диктатора, не нав’язуйте свою думку оточуючих, хоча зробити це вам захочеться. Побільше уваги родичам.

Гороскоп Діва

День спокус. Події залежать від того, яким шляхом ви йдете, а від ваших реакцій на них—те, у яку сторону вас заведе стежина долі. Дуже велика ймовірність ускладнення стосунків із близьким оточенням.

Гороскоп Ваги

У графіку справ, запланованих на цей день, не буде вільного місця. Якщо хтось спробує порушити ваші плани візитом або залучити до своїх справах, постарайтеся будь-яким способом уникнути зустрічі. Не завадить ще раз перевірити зроблене, провести роботу над помилками і відсіяти зайве.

Гороскоп Скорпіон

День підходить для будь-яких починань і отримання нових знань. Якщо хтось буде потребувати вашої допомоги, спочатку дізнайтеся, що від вас хочуть, і зважте свої сили, щоб не потрапити в незручну ситуацію. Зараз сприятливий час для зустрічей, поїздок, а також для спілкування з друзями.

Гороскоп Стрілець

Доведеться витратити багато сил. Якщо у вас є нереалізовані ідеї, зараз саме час зайнятися їх втіленням у життя. Сприятливий день для активного спілкування, обміну інформацією. Можливі гострі дискусії в сім’ї, із сусідами та знайомими. Уникайте конфліктів.

Гороскоп Козеріг

Цей час підходить для ділових зустрічей, обговорення довгострокових планів і переговорів. З ентузіазмом беріться за будь-яку роботу. Не зайвими будуть фізичні навантаження. Можливі знайомства з цікавими людьми. В особистих стосунках беріть ініціативу в свої руки. Якщо намітили зробити великі покупки, робіть це зараз.

Гороскоп Водолій

Сміливо плануйте серйозні справи. Ви легко з ними впораєтеся. Зараз вам просто необхідні романтичні зустрічі і розваги. Якщо настрій буде хорошим, ви зможете подарувати чимало прекрасних миттєвостей коханій людині.

Гороскоп Риби

Ніяких неприємних ситуацій виникнути не повинно. Йде сприятливий час для відпочинку, розширення кругозору, особливо якщо цим зайнятися разом з близькою людиною. Не варто брати кредити. Давати в борг теж не рекомендується.

comments powered by HyperComments

Опубліковано в Культура - Декабрь 7, 2017 в 23:18 - - Переглядів: 228