Новини Умані та Черкащини…

Гороскоп на 12 грудня

54_main

Овнам зірки радять використовувати цей день для переговорів, візитів, зустрічей з партнерами, роботи з клієнтурою і з документацією. Сьогодні можна залагодити безліч взаємопов’язаних нюансів, прояснити спірні правові моменти, підвести підсумки тривалої співпраці, внести виправлення в договір або в звіт про спільну діяльність. Буде ефективним відвідування судової інстанції, податкової інспекції чи іншої установи. Вдалий момент для спілкування з адвокатом, посередником, страховим агентом.

Телець (21.04 — 21.05)

Тельцям нагоді мистецтво правильного спілкування, комплекс корисних соціальних навиків. Від уміння підтримувати зв’язки і розташовувати до себе людей може залежати службова або фінансова перспектива, результат лікувального процесу або судової тяганини. Не варто відкладати з’ясування деталей, пов’язаних з банківським вкладом, історією хвороби, доставкою вантажів, наданням послуг, відшкодуванням збитків. У захисті ваших інтересів може зіграти роль конкретна особа: клієнт, колега, лікар, партнер, особистий представник.

Близнюки (22.05 — 21.06)

Сьогодні Близнюки налаштовані на контакт і легко одержують відповідний відгук. Не варто упускати сприятливу можливість для розмови по суті. Зірки радять цінувати свій і чужий час, не витрачати його на порожню балаканину, викладати свою позицію ємко і коротко, особливо, якщо обговорюється принципове питання. Більшість співрозмовників буде розташовано по відношенню до вас доброзичливо, але краще не порушувати невидиму грань, варто вважатися з етикетом, регламентом, субординацією, уникати панібратства.

Рак (22.06 — 23.07)

Ракам не варто порушувати баланс в побуті і стосунках. Замість того, щоб нервувати, варто детально обговорити питання, що хвилює. Краще не відкладати обговорення тем, пов’язаних з переїздом, нерухомістю, службовими обов’язками, розпорядком дня, лікувальним режимом, контролем за комфортом домашніх вихованців. Варто прислухатися до порад, які походять від представників вашого близького кола: батьків, старих друзів, постійного персоналу, домашнього сімейного лікаря або юриста, вірних партнерів.

Лев (24.07 — 23.08)

Львів виручить комунікабельність і коло напрацьованих зв’язків. Можуть стати в нагоді створені інформаційні канали, а також пропуску, водійські права, інші особисті документи. Бажано залишатися в курсі подій, що та чи інша новина може істотно полегшити становище: дати підказку, заощадити ваш час або гроші. Хороший день для переговорів і консультацій у звичному форматі, для відновлення важливих паперів. Вдалий момент для візиту в бюрократичну інстанцію, нотаріальну контору.

Діва (24.08 — 23.09)

Дівам зірки радять активніше користуватися можливостями інформаційного обміну. Вчасно отриманий порада допоможе вам краще розпоряджатися наявним бюджетом, ефективніше управляти ресурсами або домашнім господарством. Вам не доведеться витрачати час на роз’їзди, якщо ви вивчіть відгуки про цікавить товар в Мережі. Покупки бажано обговорити із зацікавленими особами: друзями, колегами, домочадцями. Виняток варто зробити для випадків, коли ви плануєте сюрприз, наприклад, новорічний подарунок.

Терези (24.09 — 23.10)

Сьогодні головним виграшним властивість Терезів стане товариськість. Багато Ваги з задоволенням виступлять в ролі гідів, перекладачів, посередників, консультантів, експертів. При цьому більшість представників знаку не захоче жертвувати якістю спілкування заради його кількості, буде схильна дотримуватися вже сформованого кола контактів або перевірених систем зв’язку. Додати позитивних емоцій або ясності вам лист від зниклого друга, несподівана зустріч з кимось із забутих старих знайомих.

Скорпіон (24.10 — 22.11)

Скорпіонам варто присвятити день підготовчим і уточнюючим заходів. Небажані фізичні і моральні перевантаження, акцент краще зробити на спілкуванні, інтелектуальної діяльності, обробці документів, підтримки партнерських зв’язків та інформаційних джерел. Відповідні добу для проведення приватних нарад, узгодження договорів, отримання тематичних консультацій, підбиття підсумків. Можливо, доведеться побувати в закритому закладі, відвідати медичний стаціонар, службовий архів.

Стрілець (23.11 — 21.12)

Стрільці сьогодні доброзичливі, відчувають потребу в контакті з однодумцями. Знайомий формат спілкування може бути наповнений новим змістом. Не виключено, що друзі помітять зміни у вашій поведінці раніше, ніж ви самі дасте собі в них звіт. День сприяє відкритості, небажано інтригувати, «тримати камінь за пазухою». Варто користуватися нагодою для закріплення сформованих зв’язків і підтримки свого авторитету. Добре взяти участь в мережевій конференції, корпоративному заході.

Козеріг (22.12 — 20.01)

Козероги сьогодні схильні до важливим стратегічним міркуванням, але далеко не всі представники знаку будуть ділитися ними з оточуючими. Багато Козероги віддадуть перевагу розмова у вузькому колі професіоналів та довірених осіб, або безпечне у всіх відносинах «спілкування» з особистим щоденником. Варто уважніше відстежувати новини, підтримувати дистанційну зв’язок: надійшла в цей день інформація може розсіяти ваші давні сумніву, дати вам додаткові вагомі підстави для прийняття того чи іншого рішення.

Водолій (21.01 — 19.02)

Сьогодні Водолії зможуть продемонструвати свій кругозір, комунікабельність, ерудицію. День посилює інтерес до соціального життя, політики, навчання, подорожей. Буде природним бажання підтримати зв’язку з друзями із віддалених куточків світу. Можливо возз’єднання зі старими однодумцями, активне обговорення стратегічних питань. Вдалий день для повторної зустрічі, для побачення після тривалої перерви. Якщо день присвячений прощальним заходам, варто обмінятися контактами на майбутнє.

Риби (20.02 — 20.03)

Риби можуть витратити день на залагодження правових нюансів або бюрократичних питань, на вирішення професійного спору або тривалого протистояння інтересів. Не варто відкладати неминучі формальності, якщо вам належить подорож, навчання, освоєння нового напрямку діяльності, зміна статусу або місця проживання. Це не найкращий момент для прояву пасіонарності, краще зробити ставку на холоднокровність, врівноваженість. Стане в нагоді знання законів, персональних обов’язків та прав.

comments powered by HyperComments

Опубліковано в Культура - Декабрь 12, 2017 в 00:17 - - Переглядів: 205