Новини Умані та Черкащини…

«Треба припинити цю ганебну практику, що Україна – єдина країна в Європі, яка не фінансує лікування дитячих захворювань», — Антон Яценко (ВІДЕО)

Сьогодні, в День Святого Миколая, на пленарному засіданні Верховної Ради народний депутат України Антон Яценко вкотре підняв проблему лікування хворих дітей в Україні.

«Ми зробили багато кроків у цьому році і вирішили питання забезпечення лікування дітей з незворотніми вадами слуху (кохлеарна імплантація) та на 80% вирішили питання лікування громадян України за кордоном.

Але залишається ще багато інших важливих питань, таких як дитяча онкологія, прийняття Закону про рідкісні орфанні захворювання (вроджене чи набуте захворювання, яке хронічно прогресує, призводячи до інвалідності чи смерті) та багато інших», – зазначив Антон Яценко на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Ще влітку за ініціативи народного депутата та фракції партії «Відродження» при Уряді створена робоча група щодо вирішення проблем фінансування лікування дитинства в Україні, щоб люди перестали збирати кошти для лікування своїх дітей.

Сьогодні Антон Яценко закликав депутатів Верховної Ради долучитись до цього надважливого питання, щоб вже в першому кварталі зробити відповідні законодавчі кроки.
«Україна – єдина країна на території Європи, де повністю не фінансуються дитячі захворювання. Цю ганебну практику потрібно припинити.

Сподіваюсь на підтримку інших депутатів, незалежно від політичних поглядів.

Батьки повинні перестати збирати кошти на лікування своїх дітей. Про це має дбати держава», – наголосив Антон Яценко

#АнтонЯценко #допомога #лікуваннялюдей #діти #медичнадопомога#лікуваннязакордоном #ендопротезування #кохлеарнаімплантація#ДЦП #орфаннізахворювання

comments powered by HyperComments

Опубліковано в Суспільство - Декабрь 19, 2017 в 18:11 - - Переглядів: 107