Новини Умані та Черкащини…

Уманський тренер з боксу буде асистентом на Чемпіонаті Європи

Уманський тренер з боксу буде асистентом на Чемпіонаті Європи (ФОТО)
04744.info

На початку грудня у Львові проходили боксерські тренерські курси Міжнародної асоціації аматорського боксу (AIBA). Серед учасників був старший тренер збірної Умані з боксу Віктор Петриченко. Про це повідомляє сайт Умані.

На курси AIBA приїхало 20 тренерів з Умані, Вінниці, Одеси, Чернівців, Івано-Франківська, Закарпаття, Волині, Харкова та Києва. Впродовж тижня учасники вивчали теорію та відпрацьовували її на практиці. Тренерів з боксу навчав інструктор з Таджикистану Мірзо Шамсієв.

За словами Віктора Петриченка, курси виявились надзвичайно цікавими та пізнавальними. Він зауважив, що подібне навчання для тренерів з боксу тільки нещодавно стало можливим в Україні.

«Ці курси давали можливість отримати зірку в тренерській діяльності. Існує класифікація: тренери, які мають одну зірку, можуть секундувати боксерів на чемпіонатах Європи, тренери, які мають дві зірки – на чемпіонатах світу, а тренери із трьома зірками – на Олімпіаді. Я успішно склав тести на одну зірку», – сказав Віктор Петриченко.

Тепер старший тренер збірної Умані з боксу може бути секундантом на чемпіонатах Європи. Віктор Петриченко зазначив, що для нього було дуже важливо успішно завершити курси, щоб мати змогу секундувати свого вихованця Євгена Овсяннікова на наступному Чемпіонаті Європи у Румунії.

comments powered by HyperComments

Опубліковано в Навчання та карєра,Спорт,Умань - Декабрь 21, 2017 в 23:19 - - Переглядів: 190