Новини Умані та Черкащини…

Антон Яценко продовжує боротись за виплату зарплат працівникам ПАТ «Черкасиобленерго»

На сьогоднішній день загострюється ситуація на ПАТ «Черкасиобленерго», яке сьогодні забезпечує електропостачанням всю Черкаську область. Про це повідомив народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Працівники підприємства вже декілька місяців не отримують свою заробітну плату. І через це у січні можуть відключити електропостачання по всій Черкаській області.

Антон Яценко продовжує боротись за врегулювання цієї ситуації.

Сьогодні під час години запитань до Уряду народний депутат звернувся до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням втрутитися в цю ситуацію та вжити заходів для її врегулювання.

На поставлене запитання Прем`єр-міністр відповів, що Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) має прийняти рішення і врегулювати питання заборгованості по виплаті зарплат працівникам підприємства. Уряд буде тримати у полі зору це питання та прискорюватиме рішення Нацкомісії.

Окрім того, Парламент прийняв зміни до законодавства, які були підписані Президентом та вже вступили в дію (Закон України №2237-VIII від 7 грудня 2017 року «Про внесення змін до Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» щодо надання повноважень Президенту України для забезпечення сталої діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг).

«Сподіваюсь, що найближчим часом проблему на ПАТ «Черкасиобленерго» все ж таки буде вирішено», — написав Антон Яценко.

comments powered by HyperComments

Опубліковано в Суспільство - Декабрь 23, 2017 в 01:19 - - Переглядів: 120