Новини Умані та Черкащини…

Гороскоп здоров’я на сьогодні 5 січня

54_main

Овен
Зараз Овнам не слід самостійно приймати будь-які рішення про методи лікування, навіть якщо це необхідно. Відкладіть захід хоча б на завтра — шансів не помилитися буде більше.

Телець
У цей день дуже непоганий ефект можуть дати альтернативні способи лікування, однак застосовувати їх вам слід дуже обережно, погоджуючи свої дії з рекомендаціями вашого лікуючого лікаря.

Близнюки
В цей день вам не варто поспішати робити далекосяжні висновки з тих симптомів, які вам видає ваш організм. Зробіть все можливе для того, щоб якщо і вирішувати щось, то тільки в суспільстві фахівця. Краще — не одного, і з пристойною репутацією.

Рак
У цей день у вас можуть спостерігатися значні перепади тиску, тому зірки рекомендують вам тримати під рукою чайник з міцним солодким чаєм або різного роду ароматичні масла.

Лев
У цей день вашому організму особливо необхідний буде кальцій. Це зовсім не означає, що вам тепер доведеться їсти зубну пасту в величезних кількостях. Просто купуйте побільше сиру і будь-яких продуктів, які його містять.

Діва
Нині не забудьте приділити достатню увагу своїй шиї. Корисно буде зробити як комплекс вправ для неї і подбати про достатньому зволоженні шкіри. Добре б, щоб подібна турбота стала звичкою.

Ваги
Якщо ви незвичні до холоду, то зараз вам варто почекати з процедурами загартовування. Щоб не завдати шкоди своїм судинам, дізнайтеся, як правильно проводити оздоровчі процедури.

Скорпіон
Нині Скорпіонам не рекомендується проводити фарбування або ж хімічну завивку волосся, оскільки ваше волосся зараз дуже ослаблені. Намагайтеся використовувати спеціальні засоби і захищатися від сонця.

Стрілець
У цей день зірки рекомендують вам якомога більше відпочивати. Робіть перерви між різними етапами вашої роботи, при цьому варто пам’ятати про те, що кращий відпочинок — це зміна діяльності.

Козеріг
У цей день зверніть увагу на лікарські препарати, що зберігаються у вашій аптечці, можливо, що вам пора провести там ревізію, щоб прийнятий препарат не виявився з простроченим терміном придатності і не погіршив ваше самопочуття.

Водолій
У цей день Водоліям не слід забувати про таких цінних якостях, як почуття гумору і оптимізм, адже саме вони допоможуть вам зберегти гарний настрій і стануть основою для вашого відмінного самопочуття.

Риби
Вдивіться уважніше в своє обличчя, адже воно, як книга, може розповісти вам дуже багато про тільки починаються хворобах. Так, що не проходять мішки під очима можуть бути ознакою можливих хвороб нирок. Правда, не зовсім ясно, як пояснити це лікаря

comments powered by HyperComments

Опубліковано в Культура - Январь 5, 2018 в 10:10 - - Переглядів: 140