Новини Умані та Черкащини…

Гороскоп здоров’я на 11 січня

54_main

Овен
Нині вам краще не вирішувати питання, що стосуються вашого здоров’я в поодинці. Зараз рішення, прийняте колегіально, швидше за все, буде об’єктивніше і точніше. Так що не бійтеся запитати поради.

Телець
У цей день Тельці можуть бути дуже залежні від зміни погоди, тому зверніть на це особливу увагу, адже сьогодні вам може не вистачати запасу сил і бадьорості. Намагайтеся більше відпочивати.

Близнюки
Сьогодні поспішні рішення, як це не дивно, підуть вам на користь. Проте, постарайтеся зробити все можливе для того, щоб зважити всі за і проти до того, як ви приймете остаточне і безповоротне рішення.

Рак
Сьогодні вам варто звернути особливу увагу на те, у скільки ви лягаєте спати. Краще робити це задовго до настання до півночі, оскільки найкорисніший сон — саме в цей час.

Лев
Сьогодні зірки рекомендують Левам довірити свої проблеми людині, який, як ви точно знаєте, вас вислухає і зрозуміє. В іншому випадку, вони можуть накопичитися всередині вас і стати причиною вашої недуги.

Діва
Сьогодні вам варто згадати про те, що таке бадьорість духу, — і всім оточуючим її найбільш наочно продемонструвати. І їм бойовий настрій забезпечите, і самі себе відчуєте куди краще.

Ваги
Сьогодні вам слід бути кілька прискіпливим у виборі ліків, особливо якщо ви купуєте засіб без рекомендації лікаря. Пам’ятайте, що не всім обіцянкам можна довіряти і не на всі переконання піддаватися.

Скорпіон
Нині ви можете надати велику послугу своїм легким і серцю, якщо будете стежити за своєю поставою, адже правильне положення тіла може забезпечити правильне функціонування цих органів.

Стрілець
Якщо ви відчуваєте, що вашій шкірі не вистачає зволоження, то зараз слід переглянути не тільки використовуються косметичні засоби, а й продукти харчування, Спробуйте додати в свій раціон авокадо або мигдаль.

Козеріг
Сьогодні Козероги, швидше за все, будуть на піку активності. Ніякі нездужання не зможуть перешкодити вам впоратися з усім запланованим обсягом справ на цей день. Однак непогано б пам’ятати про можливі наслідки і надмірно не надсаджуватися.

Водолій
Нині вас може потривожити безсоння, можливо виною тому надмірні емоційні навантаження, які ви відчуваєте останнім часом. Якщо ви не можете впоратися з цим самі, зверніться до психоаналітика. Якщо попадеться зануда, заснете прямо в кріслі.

Риби
Сьогодні вам дуже важливо буде відпочивати. І чим довше і активніше будуть ці хвилини відпочинку, тим здоровіше ви себе будете почувати як зараз, так і згодом, протягом ще приблизно тижні.

comments powered by HyperComments

Опубліковано в Культура - Январь 11, 2018 в 01:33 - - Переглядів: 188