Новини Умані та Черкащини…

Гороскоп на сьогодні 12 січня

54_main

Овен

В цей день з кимось із вашого оточення можуть виникнути розбіжності, до яких призведе як ваша власна непоступливість, так і чужа необачність. Це невідповідний час для укладання угод. Будьте обережні у фінансових питаннях.

 Телець

Плани, які у вас є, швидше за все, будуть реалізовані. Постарайтеся проявити себе хорошим стратегом. Зараз доведеться витрачати набагато більше енергії на справи, які раніше давалися легко. Порадувати можуть звістки від близьких людей.

 Близнюки

Корисним буде вміння швидко орієнтуватися в обстановці. До вступників пропозицій поставтеся обережно, не переоцінюйте свої сили і можливості партнерів. У фінансових питаннях будьте акуратніше і утримайтеся від покупок, в яких немає особливої потреби.

 Рак

Цей день порадує зустрічами з однодумцями та друзями. Варто взятися за нові справи, зайнятися розширенням ділових зв’язків. Ви зможете здійснити багато чого з задуманого. Ведіть листування, домовляйтеся і спілкуйтеся. Для багатьох представників цього знаку будуть актуальні навчання, освоєння інформації та поглиблення своїх знань.

 Лев

За складні справи варто братися лише в тому випадку, якщо у вас є надійні помічники. Образи і розбіжності, що можуть виникнути в особистому плані. Не будьте занадто відвертими навіть з близькими людьми — усе сказане може обернутися проти вас самих. Можливе романтичне знайомство.

 Діва

Обсяг роботи може значно збільшитися. Важливо зберігати холодність розуму і у всьому керуватися логікою і здоровим глуздом. У вас з’явиться шанс набути цінний професійний, а також життєвий досвід, застосовувати раніше отримані навички на ділі.

 Ваги

Зірки радять триматися впевнено і ні в якому разі не здаватися, навіть якщо вам здаватиметься, що обставини сильніші за вас. Причиною внутрішніх хвилювань може стати грошовий борг або якусь обіцянку, яке поки вам не вдається виконати. Допомога старшого покоління доведеться як не можна до речі. Подбайте про своє здоров’я.

Скорпіон

Обстановка на роботі може стати приводом для переживань. Причина тому — загострення конкуренції серед колег або труднощі у виконанні поточних службових доручень. Якщо відчуєте, що не все виходить, не йдіть напролом. Силою ви навряд чи досягнете потрібного результату. Приємним і несподіваним сюрпризом буде допомогу від старого друга.

 Стрілець

Сприятливий час для прояву ініціативи в професійній сфері, а також для занять творчістю. Можна братися за важкі справи, вирішувати спірні питання. Більше уваги приділяйте тієї інформації, яка приходить до вас ніби випадково. Виступіть ініціатором зустрічі з друзями, близькими людьми.

 Козеріг

В цей день можлива якась плутанина у справах. Причиною тому може виявитися ваша некомпетентність, або недолік даних, необхідних для успішної роботи. Зірки закликають вас бути обережнішими на дорозі, особливо якщо ви за кермом.

 Водолій

На роботі не слід проявляти зайву ініціативу. Потрібно наполегливо продовжувати розпочаті справи, наводити порядок. До нової інформації, особливо надходить з неперевірених джерел, слід поставитися дуже обережно. Постарайтеся зараз уникати великих витрат.

 Риби

Досить небезпечний день. Людей так і тягне посваритися. Цього треба уникати. В цей день робіть звичайні повсякденні справи, якусь рутинну роботу, де не потрібно багато думати і приймати рішень.

comments powered by HyperComments

Опубліковано в Культура - Январь 12, 2018 в 08:11 - - Переглядів: 215