Новини Умані та Черкащини…

Волонтери з Німеччини долучилися до організації свята для дітей-сиріт Уманщини

Щоб зробити дитину щасливою, не потрібно багато зусиль, достатньо приділити їй лише частину свого часу та уваги. Тому, на Уманщині вже стало традицією відзначати свято для дітей-сиріт «Різдвяна зірка кличе нас», організаторами якого є працівники служби у справах дітей Уманської райдержадміністрації за участю волонтерів з Німеччини благодійної організації «Надія для сиріт». Про це йдеться на сайті Уманської РДА.

Ось і 9 січня 2018 року у ході такої зустрічі організатори заходу під звучання гітари виконали різдвяні піснеспіви і колядки, пролунали, також, і молитви за краще майбутнє нашого підростаючого покоління.

Учасники заходу прокоментували: «Час Різдва являється важливим для кожної сучасної людини. Особливо, якщо ця людина – дитина. Це час сподівань на чудеса, час подарунків, час загального святкування і веселощів. Тому, діти з особливою надією чекали на це свято».

Всі юні учасники заходу відчули радість Різдвяного свята, по завершенню якого їх опікуни подякували за те, що діти мали можливість не лише почути про чудо народження Божого Сина, а й отримали омріяні подарунки: іграшки, канцтовари, солодощі, які принесли їм задоволення.

comments powered by HyperComments

Опубліковано в Політика,Суспільство,Умань - Январь 12, 2018 в 21:31 - - Переглядів: 168