Новини Умані та Черкащини…

В Умані маму загиблого атовця вчетверте вигнали з маршрутки

Картинки по запросу проїзд в маршрутках

Сьогодні, 11 січня, в Умані відбулося поховання батька загиблого атовця, “Кіборга”, Владислава Алексійчука.

Після поминального обіду мати загиблого Героя Анатолія Слонського хотіла поїхати на міській маршрутці №11, проте водій її вигнав з автобуса. Про цю прикру подію написала у Фейсбук уманська волонтерка Світлана Скляренко:

“Виходить бідна мати з тремтячими руками і каже ,що водій її вигнав з маршрутки! Що він по таким посвідченням безкоштовно не перевозить! Ми всі були в ступорі,я встигла тільки записати номер маршруту і номер автобуса!”

Обурені таким хамським ставленням, волонтери й часники АТО відправилися до мерії.

“Нас зустріли дуже добре,подзвонили перевізнику. Власник 11-го маршруту пообіцяв розібратися. Наша вимога – звільнення з роботи!!!!!!
І щастя цього горе-водія,що атошники не вчинили самосуд! Бо повірте: було б лихо!!!!!” – пише пані Світлана.

Завтра має відбутися робоча нарада, на якій власник обиратиме міру покарання для водія. Активісти теж збираються завітати туди.

“Цю мати вже вчетверте виганяють з маршруток! Невже жінка,яка втратила сина на війні ,повинна боятися показувати посвідчення матері загиблого Героя? Чому такі люди не захищені? Я впевнена, що покарають одного, інші будуть думати, що казати і як себе вести!!!! Четверте вибачення вже не пройде!!!!! І влада це розуміє!!!!!!!” – додає Світлана Скляренко.

 

Джерело: Рідний край

comments powered by HyperComments

Опубліковано в Політика,Суспільство,Умань - Январь 13, 2018 в 10:19 - - Переглядів: 2447