Новини Умані та Черкащини…

В Уманському музучилищі пройде вечір пам’яті Віктора Гриневича

 

12022018

12 лютого о 15.30 в Уманському обласному музичному училищі ім. Порфирія Демуцького пройде вечір пам’яті Віктора Гриневича (19.01.1953 — 20.02.2017 рр.) — колишнього викладача та керівника естрадного оркестру.

В програмі — виступи випускників та викладачів відділу оркестрових духових та ударних інструментів, а також естрадного оркестру. Про це йдеться на сторінціУманського обласного музучилища у соцмережі Facebook.

Віктор Гриневич був викладачем вищої категорії та методистом відділу. Працював в училищі з 1992 року. Він зарекомендував себе знаючим, грамотним, досвідченим викладачем з фаху. Студенти його класу щорічно здобували перемогу на конкурсах різного рівня.

Випускники класу Віктора Гриневича навчаються в ВУЗах України, працюють в провідних колективах України та ведуть викладацьку роботу в музичних школах та закладах культури області та України.

Віктор Гриневич керував естрадним оркестром училища, який з 2005 року набув статусу навчальної дисципліни. Оркестр став постійним учасником концертів в місті, районі та обласному центрі. Також Віктор Гриневич був керівником ансамблю брас-квінтет.

За сумлінну працю та високопрофесійну підготовку фахівців Віктор Петрович неодноразово нагороджувався почесними грамотами та дипломами різних ступенів Черкаської обласної державної адміністрації та Уманської обласної ради.

comments powered by HyperComments

Опубліковано в Культура,Суспільство,Умань,Черкащина - Февраль 11, 2018 в 21:02 - - Переглядів: 165