Новини Умані та Черкащини…

Юні уманчани виготовили величезні шахові фігури

Maysternya-znan3

Шахи називають грою великих мислителів, що розвиває розум, вчить витривалості та терпінню. Особливо корисно навчити цій грі дітей, яких важко змусити посидіти спокійно хоча б п’ять хвилин.

Саме це стало поштовхом для Ляховського Василя Олексійовича, керівника гуртка «Конструювання повітряних зміїв» станції юних техніків м.Умань, на початку лютого поєднати у навчально-виховному процесі різнопланову роботу, згуртувавши дітей над виготовлення шахів та організувавши для них відкритий виховний захід «Шахова корона».

У процесі підготовки до заходу гуртківці виготовили величезні шахи, які і надалі діти зможуть використовувати під час перерв між заняттями. Школярі самостійно відшуковували цікаві факти з історії шахів. А у рамках шахового свята весело демонстрували свої жартівливі виступи. Колишні гуртківці, які були присутні на святі, демонстрували для вихованців СЮТ цікаві фокуси.

Все було дітям до смаку – і конкурси, і розваги, і змагання між командами на швидкість розкладання шахових фігур, і бліц-турнір з шахів.

Повідомляє Вечірня Умань

Maysternya-znan1

comments powered by HyperComments

Опубліковано в Суспільство,Умань,Черкащина - Февраль 12, 2018 в 19:38 - - Переглядів: 157