Новини Умані та Черкащини…

В Умані більше не видаватимуть решту за проїзд у громадському транспорті

В Умані не можна отримати решту за проїзд у громадському транспорті, адже готівку потрібно буде відправляти до спеціальної урни, з якої грошей неможливо взяти. Про це дописує у Фейсбук уманчанин Ігор Сатановський. Таке нововведення встановив перевізник, що обслуговує маршрут №17.

“Я в шоці. Хоча ця фраза й на 10% не передає ту масу вражень яку я отримав сьогодні зайшовши в 17 маршрутку. Спочатку в мене було здивування і шок. Потім ледве стримувався щоб не реготати на весь автобус. Далі стан “слів нема, одні емоції і ті в матюках”. А в кінці сум. Живемо в паралельному вимірі якомусь. Через кілька років люди полетять на Марс а тут такий креативний підхід до виконання закону про електронний квиток. ЕЛЕКТРОННИЙ. Хоча про що може бути мова якщо квитків взагалі не дають. а треба просити. І що це таке? підняття проїзду до 5 грн? Тому що не завжди люди носять з собою копійки. Хотілося б взнати хто це такий креативний в Круїз-авто? За цей дибілізм ще й хтось мабуть гроші отримує чи це ініціатива водія? А тепер питання відповіді на які хотілося б почути від керівництва як Круїз авто так і від керівництва міста:
1. До яких пір Круїз-авто буде знущатися над пасажирами?
2. Коли це підприємство почне відповідати за якість наданих послуг? Як автобуси так і ввічливість водіїв, і відповідність графіку можна оцінювати незадовільно.
3.Коли вартість проїзду підвищувалася до 4.50 одним із аргументів було те що потрібні кошти на купівлю нових автобусів і на виплату кредитів. Хоча де ті нові автобуси? Навпаки на 17 маршруті раніше їздило 4 автобуси зараз в основному 3 бо на інших маршрутах не вистачає автобусів. Той самий 14 раніше з 7 до 8 ранку їздили кожних 2-3 хвилини зараз доводиться чекати по 10 хвилин.
4. Як ця урна(яка робилась мабуть для сміття) відповідає вимогам техніки безпеки? Вона фактично блокує пасажирів які сидять на передньому сидінні.
5. Яким законом регламентується установка такої фігні?
6. Коли почнуть виконуватися вимоги закону про електронний квиток який почав діяти ще 7 травня 2017 року?
7. Де квитки? І де той кондуктор який повинен видавати квитки? В Черкасах і кондуктори їздять і квитки дають і самі підходять і не треба нічого передавати як у нас
8.Якщо в людини немає 4.50 і вона кине 5 грн то наступного разу вона може за проїзд передати 4 грн?Чи яким чином ви збираєтесь компенсувати переплату?
І останнє питання до Цебрія. Я розумію що у вас особливе відношення до Круїз-авто але коли ви збираєтесь зробити щось для жителів міста(потенційних виборців) в плані перевезення?” – дописує автор повідомлення.

Джерело: Рідний край

comments powered by HyperComments

Опубліковано в Політика,Суспільство,Умань - Март 14, 2018 в 15:37 - - Переглядів: 8881