Новини Умані та Черкащини…

Відбувся перший день змагань міського етапу Всеукраїнської дитячо – юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Згідно з планом роботи відділу освіти Уманської міської ради на 2017/2018 навчальний рік 12 квітня 2018 року на базі Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 ім. В.І. Чуйкова відбувся перший день змагань міського етапу Всеукраїнської дитячо – юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Відбувся перший день змагань міського етапу Всеукраїнської дитячо – юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Мета змагань – поширення військово-спортивного та національно-патріотичного виховання серед української молоді на основі козацьких традицій. Участь у грі взяли рої закладів загальної середньої освіти міста. До складу суддівської колегії увійшли: головний спеціаліст відділу з питань цивільного захисту та оборонно – мобілізаційної роботи Уманської міської ради Валерій Цкітішвілі, голова партії «Національний корпус» у м. Умань Владислав Ткаченко, завідувач та методисти методичного кабінету відділу освіти Уманської міської ради Інна Трохименко, Наталія Осіяненко, Тетяна Плющ.

У напруженій командній боротьбі та особистих змаганнях учасники та їх ройові продемонстрували свої знання, вміння та практичні навички зі стройової підготовки та представили літературно-мистецькі композиції.

Такі змагання-випробування у черговий раз переконують, що виховання у традиціях українського козацтва сприяють формуванню в учнів активної громадянської позиції, почуття національної гідності і самосвідомості, вихованню любові до України та готовності захищати свій край.

За інформацією відділу освіти Уманської міськради

comments powered by HyperComments

Опубліковано в Культура,Навчання та карєра,Суспільство,Умань,Черкащина - Апрель 16, 2018 в 19:51 - - Переглядів: 128