Новини Умані та Черкащини…

Заїзд велоколоною та дитячі велоперегони: уманчани відсвяткували Всеукраїнський велодень

Умань 27 травня по-спортивному відсвяткувала Всеукраїнський велодень-2018. Спортивні заходи організувала громадська організація «ВелоУмань» за підтримки відділу з питань фізичної культури і спорту Уманської міської ради.

Заїзд велоколоною та дитячі велоперегони: уманчани відсвяткували Всеукраїнський велодень

Понад 100 уманчан взяли участь у велозаїзді, який стартував на площі Перемоги.  Серед велосипедистів були і дошкільнята з батьками, і літні люди. Уманці долучалися до спортивного дійства цілими родинами. У заході взяв участь і міський голова Олександр Цебрій, який разом з колоною учасників проїхався на велосипеді вулицями міста.

«Приємно було сьогодні бачити багато уманчан, а особливо дітей та молоді, які взяли участь у велопробізі. Сьогодні Всеукраїнський велодень. Ця подія об’єднує велосипедистів та прихильників активного способу життя незалежно від типу велосипеда, стилю їзди та щоденного кілометражу. Умань активно долучилася до цього дійства», – зазначив мер міста Олександр Цебрій.

Задля безпеки, учасників велозаїзду супроводжувала карета швидкої допомоги. Велопробіг покликаний залучати жителів міста до здорового способу життя, популяризувати екологічний вид транспорту, сприяти участі молоді у спортивних заходах.

«Сьогодні вся Україна відзначає Всеукраїнський велодень.  Ми завжди готові підтримати будь-який спортивний напрямок. Закликаю всіх щоденно займатись спортом заради власного здоров’я», – підкреслила начальник відділу з питань фізичної культури і спорту Ольга Ремез під час спортивної виставки «Uman Sport Expo 2018».

Як зазначають уманці, подібні заходи також сприяють поширенню велосипедної культури в місті.

«Я вже не перший рік катаюсь на велосипеді і закликаю всіх своїх знайомих на велопрогулянки. Мені надзвичайно приємно, що така кількість уманчан сьогодні відгукнулась на це дійство та приїхала сюди, щоб разом проїхатись в одній дружній велоколоні», – зазначив учасник акції, уманчанин Денис.

Загалом учасники заходу подолали вулицями міста декілька кілометрів; акцією велоспільнота Умані продемонструвала початок масових велорайдів, які є чудовою традицією у багатьох містах України.

Для найменших велосипедистів на центральному стадіоні були організовані змагання, участь у яких взяло понад 70 дітей, серед яких була і найменша учасниця велоперегонів  Христина, якій  лише 1 рік і 3 місяці.

Маленькі велосипедисти з радістю знайомились із підготовленою для них велотрасою. Партнери заходу підготували для дітлахів веселі розваги та багато подарунків. Також під час спортивного свята відбувався збір речей для Ладижинської школи-інтернату.

Велодень є щорічною подією, яка проходить у багатьох українських містах. Як правило, заїзд на велодень проводять в останні вихідні травня.

Повідомляє  «Вечірня Умань»

comments powered by HyperComments

Опубліковано в Спорт,Суспільство,Умань,Черкащина - Май 29, 2018 в 17:14 - - Переглядів: 126