Новини Умані та Черкащини…

В ТСЦ 7142 м. Умані виявили автомобіль з перевареним номером кузова

car

16 червня, до територіального сервісного центру 7142 РСЦ МВС в Черкаській області , що у місті Умані звернувся житель м. Христинівка по питанню зняття з обліку автомобіля OPEL VECTRA яким він розпоряджається згідно довіреності.

Однак, під час огляду транспортного засобу, співробітник експертної служби встановив, що номер двигуна нанесено не по технології заводу-виробника, дублююча ідентифікаційна табличка виготовлена також не по технології заводу-виробника,  панель з номером кузова замінювалась.

МатеріалипереданодоУманськоговідділу поліції ГУНП в Черкаській області.
Працівники сервісних центрів МВС вкотре звертаються до громадян з проханням:«Придбання автомобіля по довіреності не дає права власності і дуже часто призводить до неприємних наслідків.

Для того, аби вберегти себе від придбання транспортного засобу з проблемними номерними агрегатами, варто звернутися до СЦ МВС для оформлення договору купівлі-продажу та перереєстрації авто у присутності продавця та покупця. Договір купівлі-продажу укладається безкоштовно та заповнюється адміністратором в електронній формі».

ТСЦ 7142 РСЦ МВС в Черкаській області.

comments powered by HyperComments

Опубліковано в Суспільство - Июнь 30, 2018 в 18:49 - - Переглядів: 734