Новини Умані та Черкащини…

Анатолій Ліпкан відмовився надати уманський центральний стадіон для проведення фінального матчу

Остаточно вирішено коли і де відбудеться фінальний матч кубка Черкаської області-2106 між командами «УТК-Ятрань» та «Ретро». Повідомляє Футбол Уманщини від Ігоря Соболенка.
Фінал кубка Черкаської області-2016 не відбудеться в Умані по причині відмови "Уманьферммашу" надати стадіон

  • Ось інформація з офіційного сайту ФФЧО:Фінальний матч цьогорічного розіграшу Кубку Черкащини між командами «УТК-Ятрань» Уманського району та Ватутінського ФК «Ретро» відбудеться 22 травня в м. Черкаси на стадіоні «Центральний» о 16-00 годині.Початково федерацією футболу області місцем його проведення розглядався уманський стадіон «Уманьферммаш».
    Але після повідомлення керівництвом-власником цієї спортивної споруди, що стан футбольного газону погіршився і в даний час на ньому ведуться агротехнічні роботи, проведення 22 травня цього поєдинку під питанням і тому Федерацією було прийнято рішення провести його в Черкасах.
  • Додам лише коротко. Керівник УТК особисто звертався до керівництва «Уманьферммашу» (не одноіменного ФК) . Аналогічно зверталося і керівництво ФФЧО. Зверталися із проханням надати стадіон (не безплатно) для проведення фінального матчу. Але не знайшли розуміння з боку власника стадіону. А відтак місцем проведення матчу між «УТК-Ятрань» та «Ретро» стане знову стадіон у Черкасах. Цікаво, що провести фінал висловлювали бажання також Золотоноша і Корсунь-Шевченківський. Адже в цьогорічному Регламенті змагань не було однозначно прописано, що фінал обласного кубка буде проводитися в обласному центрі. Я неодноразово в попередні роки висловлювався, що обласний кубок мають право проводити не лише Черкаси. І ось ФФЧО з цього сезону врахували такі думки і побажання. Але маємо те, що маємо. Фіналу в Умані не бути. Коментувати тут щось не вважаю за потрібне. Все і так зрозуміло. Нагадаю лише, що за майже рік від смерті Володимира Семеновича Бойка так і не спромоглися увіковічити на стадіоні в Умані його імя хоча б памятною дошкою. По совісті, то було б порядно увіковічити у нас імя Володимира Семеновича Бойка. Втім такі імена і так залишаються в памяті людей та історії. Далі знову без коментарів.
comments powered by HyperComments

Опубліковано в Спорт,Суспільство,Україна,Умань - Май 12, 2016 в 22:25 - - Переглядів: 597

Теги: ,

Олександр Широцький
2016-05-13 01:35:40
Цей фрукт Ліпкан дуже любить славу і надіється, що пройде час і стадіон назвуть його іменем.
Уманчани сьогодні не стали чемпіонами області – програли Ватутіно. | Uman News
2016-05-22 20:16:30
[…] […]