Новини Умані та Черкащини…

ШОК. Як брати мера Христинівки Наконечного грабують христинівчан (ВІДЕО, ФОТО)

1 липня 2016 року  в смт Верхнячка  Христинівського району сталося пограбування з проникненням в будівлю по вул.Молодіжна 10. Даний факт зафіксували камери відеоспостереження, на відео чітко видно двоюрідного брата мера Христинівки Миколи Наконечного — колишнього працівника міліції Дмитра Марзанича. Він виступив у якості наводчика для пограбування будинку. Перевіривши чи не має нікого вдома за 20 хвилин з’явилися грабіжники. Найцікавіше, що приїхали вони на автомобілі марки ВАЗ-2109 зеленого кольору без номерних знаків, саме на такій як у рідного брата мера  М. Наконечного, винуватця 2-х вбивств. Після того, як було викликано наряд поліції зловмисники вилізли з вікна та, переговоривши по телефону ( даний факт видно на відеозаписі ), почали втікати, що  наводить на думку, що працівники поліції працюють разом зі злочинцями.

заяваЗаява2

Заява про злочин.

марзанич

Дмитро Марзанич.

Злодій 2   Злодій

Фото злочинців.

Джерело: «Провокатор».

comments powered by HyperComments

Опубліковано в Кримінал,Суспільство,Черкащина - Июль 19, 2016 в 17:16 - - Переглядів: 12357

Теги: ,

Постраждалий від банди, яка наводить жах на христинівчан, за участю братів мера Наконечного, упізнав ще одного учасника (Відео, фото)
2016-07-26 22:47:47
[…] Нагадаємо, нещодавно брати мера Христинівки Наконечного займалися грабежем, що було зафіксовано камерами спостереження. […]