Антон Яценко подарував баклабораторії Уманської міської лікарні новий автоклав

Опубліковано: 08.11.2014
Яценко 32

Антон Яценко

Бактеріологічна лабораторія через зламаний пристрій не працювала майже 4 місяці. Народний депутат України, дізнавшись про проблему, подарував у баклабораторію Уманської міської лікарні новий автоклав, який дозволить застерегти жителів міста Умань від різних інфекційних захворювань та епідемії.

7 листопада 2014 року народний народний депутат України Антон Яценко  обував в Уманській міській лікарні, де вручив в баклабораторію, яка бслуговує всі медичні заклади міста автоклав, завдяки якому проводитимуть  іагностику різних інфекційних хвороб.

Ще 10 липня лабораторія перестала повноцінно працювати через поломку автоклаву. Прилад, який працював із 1970 року, вийшов із ладу.

Без нього стало неможливо виявляти різні інфекційні хвороби, що стало загрозою для виникнення спалахів епідемій інфекційних захворювань.

Антон Яценко вирішив цю проблему, подарувавши медичному закладу новий сучасний автоклав.

«Дуже приємно, що в свій перший візит після виборів Антон Яценко заїхав до нас і вкотре допоміг лікарні з оснащенням. Новий автоклав дозволить поновити роботу бактеріологічної лабораторії, проводити діагностику небезпечних інфекційних захворювань, контролювати дотримання протиепідемічного режиму та вберегти здоров’я людей», – каже головний лікар Валерій Мироненко.

Подарований Антоном Яценком автоклав дає можливість знову лабораторії Уманської міської лікарні, повноцінно працювати. Зокрема, виявляти збудники хвороб та організовувати профілактичні заходи.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.