У Черкасах відбудеться акція “ЗУПИНИМО ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФІВ”

Опубліковано: 09.07.2015

11713535_1680364668860757_126883483_nВідповідальність за помилки і непрофесіонализм Прем’єр-Міністра Яценюка не можна покладати на плечі громадян України. ДОСИТЬ! Ми хочемо гідно жити, а не виживати! Прикриваючись євроінтеграційними процесами і війною, купка шахраїв грабує українців! Кому належать міські водоканали? Російським компаніям або олігархам!!! Чому влада досі лобіює інтереси російського бізнесу та олігархів, а не народу України??? Підвищення тарифів на тлі падіння курсу долара в країні, охопленій війною, зробить злидарями тисячі українців, всі, хто не зможе платити, опиняться на вулиці! Ми маємо право на гідне життя! Чому місцева влвда не відстоює інтереси черкасців? Невже вони потрібні лише для дерибану місцевого бюджету? Держава – це ми, громадяни! Наша Гідність в наших руках! Ми нічого не винні владі, влада винна нам! Ми дали владі право зробити наше життя кращим, замість цього вона грабує нас! Губернатор, мер та місцеві депутати повинні відстоювати наші інтереси, а не прогинатись під грабижника Яценюка!

– Вимагаємо відмінити неправомірне підвищення тарифів! – Вимагаємо відповідальності Прем’єр-Міністра Яценюка! – Вимагаємо втручання голови ОДА, створення при ньому міжвідомчої робочої групи з питань тарифів та ЖКХ! – Вимагаємо, щоб тарифи були обмежені відсотковою ставкою від розміру зарплати і пенсії! – Вимагаємо проведення прозорого публічного аудиту вартості комунальних послуг! – Вимагаємо контролю громадськості та органів місцевого самоврядування за формуванням та затвердженням тарифів!

Збираємось 11 липня об 11.00 Місце збору: Соборна площа

УВАГА! Акція не політична! Брати участь можуть всі громадяни України, без партійної символіки! Ми вже збирались у Києві, ми переможемо лише разом, коли буде тиск на місцях по всій Україні!

Є питання: тел: 093 652-77-74 Сайт проекту: cina.org.ua

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.