Microsoft завершила разработку Windows 10

Опубліковано: 16.07.2015

Компанія Microsoft в даний час завершила розробку Windows 10 і готова приступити до поширення свій новітньої операційної системи в кінці цього місяця.windows-10-671x474

Ресурс The Verge з посиланням на джерела, знайомі з планами Microsoft, повідомляє, що софтверний гігант вибрав збірку 10240 в якості фінальної RTM-версії Windows 10, тим самим надавши виробникам ПК можливість почати установку «десятки» на нові пристрої, які готуються до випуску.

Наскільки можна зараз судити, підписання RTM-версії Windows 10 поки відбулося тільки всередині корпорації; Microsoft може публічно оголосити про завершення розробки «десятки» в кінці цього тижня або зовсім проігнорувати це знакова подія, щоб зосередитися на майбутньому запуску ОС.

Як відомо, реліз Windows 10 намічений на 29 липня, проте нові ПК з наступною ключовою версією ОС Microsoft з’являться кількома тижнями пізніше. Компанія Microsoft хоче, щоб спочатку оновлення Windows 10 стало доступно нинішнім власникам старих і нових Windows-пристроїв. Дані зусилля є частиною нової маркетингової кампанії корпорації.

Вчора, 15 липня, збірка 10240 стала доступна нинішнім добровільним тестувальникам Windows 10 Insider Preview, тоді як Microsoft в свою чергу сфокусувалася на оновлення та виправлення, які вийдуть одночасно з фінальною версією Windows 10.

Хоча процес підписання RTM-версій, поза сумнівом, є важливою подією для Microsoft, особливо якщо врахувати, що з моменту завершення розробки Windows 95 пройшло вже 20 років, насправді це всього лише ще один крок на шляху до нової бізнес-моделі SaaS, в рамках якої Windows буде просуватися в якості послуги. У майбутньому Microsoft буде регулярно оновлювати Windows 10, особливо вбудовані додатки, від яких безпосередньо залежить функціональність операційної системи. Софтверний гігант планує перевіряти майбутні оновлення в рамках інсайдерської програми Windows Insider Program, перш ніж робити їх загальнодоступними.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.