В УМАНІ ВИЗНАЧИЛИСЬ ІЗ ЕСКІЗОМ АЛЕЇ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ УКРАЇНИ (ФОТО)

Опубліковано: 27.07.2015
В Умані визначились із ескізом Алеї пам’яті Героїв України (ФОТО)

В Умані підбили підсумки архітектурного конкурсу на розроблення кращих творчих пропозицій створення Алеї пам’яті Героїв України.

Повідомляє  Vikka

Всього на конкурс надійшло чотири проектні пропозиції. Протягом місяця вони демонструвалися у приміщенні картинної галереї, аби уманчани мали змогу ознайомитися з проектами та висловити власну думку щодо них. Результати цього голосування були враховані конкурсною комісією під час визначення переможця. Також члени журі конкурсу враховували відповідність проектів умовам та вимогам конкурсу, естетичність та оригінальність рішень, гармонійність сполучення з архітектурним оточенням міського середовища.

В УМАНІ ВИЗНАЧИЛИСЬ ІЗ ЕСКІЗОМ АЛЕЇ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ УКРАЇНИ (ФОТО)

Переможців оголосила заступник міського голови Людмила Кирилюк:

1 місце отримав проект Віктора Лісаченка;

2 місце отримав проект Єлизавети Сови та Анни Лєпешкової;

3 місце – проект Олександра Примачка.

Людмила Кирилюк зазначила, що кожен із запропонованих архітектурних проектів Алеї пам’яті Героїв України заслуговує на увагу. Проект Віктора Лісаченка буде взято за основу та за необхідності він буде доповнений елементами, запропонованими в інших проектах, що взяли участь у конкурсі.

Тож незабаром у сквері від обеліску Слави до Свято-Миколаївського собору буде створено Алею пам’яті Героїв України і так уманчани зможуть вшанувати Героїв Небесної сотні та інших борців за права та свободи людей.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.