Економіка Політика Суспільство Умань Черкащина

Ярослав Кулінєєв змусить чиновників працювати для уманчан

Закотити рукава до роботи змусять чиновників  уманчани через соціальні мережі. Громадський діяч Ярослав Кулінєєв запускає новий соціальний проект «Зміни Умань». Містяни будуть пропонувати ідеї для розвитку міста, а електронний лічильник рахувати скільки днів не вирішується це питання. Проект розпочав свою роботу 8 серпня.

 

8FC30YCtgCw (1)

Це не перший соціальний проект Ярослава. Напередодні він запустив сайт «100 впливових осіб Уманщини», який набирає особливої популярності напередодні виборів. Тепер хлопець взявся перевіряти роботу влади.

– Ярославе, розкажи про свій новий проект. Яка буде користь від його реалізації для уманчан?

– Я створив сайт http://changeuman.in.ua/, де люди будуть пропонувати ідеї щодо розвитку міста, або проблеми, які потрібно вирішити. Наприклад, поставити смітничку біля будинку чи відремонтувати дитячий будинок. Якщо дану ідею підтримає одна тисяча голосів, то тоді автоматично вмикається електронний годинник. Він буде рахувати скільки днів не вирішується дане питання.

Плюс даного проекту в тому, що влада буде знати що саме турбує уманчан. Таким чином можна буде покращити життя в місті.

– Яким чином можна голосувати на сайті?

– Голосувати можна із чотирьох мереж: «Вконтакте», «Facebook», «Одноклассники» та «Instagram». У проекті «100 впливових осіб Уманщини» голосувати можна лише із ІР-адреси. Проте дуже багато пішло «накруток» голосів. Тому вирішив зробити голосування через мережі. Так кількість фальсифікацій можна буде зменшити в рази.

– Що тебе змусило організувати даний проект?

– У моїх друзів були випадки, коли вони ходили до наших чиновників, а ті відмовлялися їх чути і допомагати. Я і сам у часи «Бодровщини» ходив до очільників міста, пропонував свої ідеї щодо покращення життя в Умані, але мене зовсім ніхто не слухав. А потім з часом мої ідеї виставляли за свої. Я не хочу щоб таке повторювалося зараз. Тим більше після того як пройшла Революція Гідності. Ми повинні зараз будувати дійсно демократію, а не продовжувати реалізовувати кращі схеми «Бодровщини».

Чи будеш ти повідомляти владу про ті ідеї, які будуть пропонувати уманчани на сайті?

– Я не хочу співпрацювати із владою. Виступаю проти того, щоб чиновники «одобряли» або ні ідеї містян. Вони повинні самі заходити на сайт і дивитися, які саме проблеми хвилюють уманчан. Так і перевіримо роботу наших чиновників. Якщо зможуть вирішити проблеми чи реалізувати ідею, то нехай звертаються до мене, і я буду повідомляти коли і як вона була вирішена.

Ярослав Кулінєєв змусить чиновників працювати для уманчан

У жовтні будуть проходити місцеві вибори. Чи будеш ти вказувати на своєму ресурсі проблеми, які буди не вирішені при нинішніх чиновниках, і які будуть при наступних?

– Звичайно будемо. Цей проект  довгостроковий.  Тому всі зміни у владі буду вказувати.

Це не перший, і навіть не другий твій соціальний проект. Що тебе спонукає постійно їх проводити? Ти на цьому заробляєш?

– Я постійно чимось займаюся. Мені дуже хочеться щоб Умань стала європейським містом. Тому і придумую різні соцпроекти, аби покращити життя в місті. Стосовно грошей. То якби я на цьому заробляв,  давно їздив би на мерседесі. (посміхається)

Містом ширяться чутки, що ти будеш балотуватися у міські депутати. Це правда чи ні?

– Так, я буду балотуватися від мікрорайону Нові ДОСи.  Тут я народився і виріс. Довго думав чи варто  йти у депутати міської ради, і все таки вирішив, що потрібно. Наше місто потребує змін. Змін системи управління, поглядів на подальший розвиток міста. Ми зараз просто «топимося» у совдепії. А потрібно рухатися в перед. Я вірю, що лише  молодь зможе це змінити. Ми не знаємо, що таке совок, і хабарі. Не знаємо старих схем управлінь. Тому побудувати нове європейське місто нам буде набагато легше.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.