Не словом – а ділом!

Опубліковано: 23.08.2015

Антон Яценко знову допомагає уманчанам.

Проблели із зором 6-ти річного Артура Тимощенко які почалися зі звичайного почервоніння очей, обернулося страшним діагнозом- ускладнена катаракта. Щоб врятувати дитині зір, лікарі мали терміновр провести складну операцію.

У розпачі мати Артура Марія Тимощенко звернулася до нардепа Антона Яценка. По допомогу до Антона Володимировича Марії порадила звернутися сусідка. Без всяких надій Марія пішла до приймальні нардепа, та на щастя Антон Володимирович згодився допомогти.

Завдяки допомозі хлопчика прооперували в українському медичному центрі  дитячої офтальмології та мікрохірургії ока на базі Національної дитячої спеціалізованої лікарні “Охмадит” в Києві. Народний депутат забезпечив все необхідне для проведення операції та подальшого лікування дитини. Сьогодні Артур іде на поправку, але буде і надалі проходити курс реабілітації.

“Особлива увага приділяється лікуванню хворих дітей. Багато питань вирішується не тільки фінансових, а й просто домовитися за перевезення, за прийом дітей в лікарні, тому що виникає багато проблем. Бажано, щоб до таких проблем долучалися не тільки Антон Володимирович, а й місцеві депутати, бізнесмени та люди які мають змогу допомогти тим хто потребує допомоги”- коментує Ірина Плєтньова.

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.