Україна дозволила 92 нових авіарейсу для ізраїльтян-паломників

Опубліковано: 05.09.2015

000_Par93085027 серпня комісія Української Державіаслужби видала серію дозволів на запуск нових авіарейсів українським перевізникам перед початком масового паломництва хасидів до Умані. Тисячі ізраїльтян і євреїв з усього світу кинуться в Київ, Одесу та Вінницю.

Хасидів будуть доставляти літаками з Тель-Авіва на 92-х літаках на тиждень. Авіакомпанії ДАРТ виділили дозвіл на рейси з 9 по 18 вересня (Київ – 12 рейсів на тиждень, Одеса і Вінниця по п’ять польотів на тиждень). У “Дніпроавіа” термін чартерної хасидської програми ширше – з 1 по 29 вересня. У Києва прибуватимуть до 30 рейсів на тиждень, в Одесу – 20, до Вінниці – 10.

Авіакомпанія МАУ отримала дозвіл на 6 рейсів на тиждень на період з 7 по 21 вересня до Вінниці (в Одесу та Київ у авіакомпанії є регулярні рейси). А компанії “ЯнЕйр” дозволили виконання чартерів між Тель-Авівом і Одесою з 23 серпня по 24 жовтня (4 рази на тиждень).

Як повідомляв портал IzRus, за даними влади Умані, в місті очікують прибуття на Рош ха-Шана приблизно 25-30 тисяч єврейських прочан. Правопорядок під час паломництва охоронятимуть близько 400 українських міліціонерів. До них приєднаються 10 ізраїльських поліцейських.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.