Міліція залякує уманського активіста. ( Відео )

Опубліковано: 14.09.2015

Ця ситуація сталася з адміністратором пабліку “Типова Умань”, активістом Ярославом Кулінєєвим http://vk.com/hexeditor?w=wall5337129_7099%2Fall
Розповім цікаву історію, яка сталася зі мною сьогодні. Але перед тим як перейти до її суті, я зупинюся на тих подіях, які відбулися вчора (13 вересня), а саме з приводу інциденту з картковим опудалом Цебрія (Льолік). Ні для кого не секрет, що наш тимчасово виконуючий обов’язки мера Льолік давно злетів з котушок і вже у відкриту дерибанить землю. Сам собі виділив землю саме там, де зараз стоїть квітковий кіоск (а повинно було бути дитяче кафе), продає заводи по 17 грн кв.м і т.д. З метою донесення цього факту громадськості та оповіщення людей про те, що Цебрій офіційно визнаний корупціонером (номер судового рішення 33/793/57/15 в Єдиному державному реєстрі осіб, які вчинили корупційні правопорушення Міністерства юстиції України ) була проведення акція з картонним опудалом Льоліка. Людям ця акція сподобалася, а от нашому “коханому” тимчасовому меру не дуже.

https://www.youtube.com/watch?v=nk5fxf6jVXA

Спочатку він підіслав розібратися з нами начальника благоустрою міста Юрія КОВТОНЮКА, який махав незрозумілими папірцями і слізно вимагав прибрати карткове опудало, а коли зрозумів, що в даній ситуації він не правий і прибирати ми нічого не зобов’язані – подзвонив своєму шефу Цебрію.
Той, недовго думаючи, вирішив, що кращий засіб для переговорів це силові структури, і викликав міліцію. Приїхало кілька молодих хлопців, які, до слова, навіть не представилися, сказали що з кримінальної міліції)) Залишилося тільки зрозуміти, що такого кримінального в картонці)) І почали робити спроби відібрати опудало Льоліка, начебто, для слідчих дій.

Після нетривалих дебатів картонного корупціонера ми все таки віддали, адже в міліції йому саме місце, як і справжньому. На цьому, як я думав, історія має закінчитися, але я помилявся …
Сьогодні (14 вересня) мене на мобільний набирає дільничний міського відділу міліції, Юрій МОГИЛЬЧАК, і вимагає прийти до них у відділення для дачі свідчень щодо картонного злодія, з яким ми вчора проводили акцію біля квіткового кіоску за адресою Жовтнева 2. Чесно зізнатися, мене подібне нахабство навіть здивувало.

На мою думку, пан Цебрій захотів розібратися з місцевими активістами, які у відкриту виступають проти нього і такими брудними методами намагається “наїхати” і залякати. Не здивуюсь, якщо скоро від мене будуть вимагати дати свідчення відносно того, чому ЛЮДИ в пабліку “ТИПОВА УМАНЬ” пишуть негативні коментарі на адресу Цебрія!

Уявляєте подібну зухвалість?) Тобто тепер Льолік вже не приховуючи абсолютно нічого ВИМАГАЄ, що б в інтернеті про нього писали ТІЛЬКИ хороше, про те, який він білий і пухнастий! Мабуть, незабаром, всіх, хто буде негативно висловлюватися на адресу Цебрія будуть викликати на допит у міліцію.

Такого не було навіть за часів “бодровщини”. У нас що тепер “міліцейське місто”, а свободою слова управляє якийсь кримінальний корупціонер Льолік???

Я хочу звернутися до всіх небайдужих громадян нашого рідного міста Умань!

Поділіться цим записом, зробіть репост, нехай кожен знає про цей безлад!

Скоро вибори, 25 жовтня ми будемо обирати нову міську владу! Не будьте пасивними! Прийдіть на вибори і оберіть достойну людину!
Наше місто заслуговує кращого керівника!

Інформація з сайту “Провокатор”

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.