Звернення Стефанії Іванівни Шульги до людини, яка стріляла в її сина

Опубліковано: 14.09.2015

  Шановний, головний редактор, газети “Гуркіт Правди”, пане , Валерій Михайлович Шумаєв!

  До вас звертається “героїня” статті “Завітайте, шановні, до “Мандарин-наливайки” автора О. Шатохін”.

QdsOMRsWlqU

Дуже прикро, що неперевірені і нічим не підтверджені факти (магазин неодноразово перевіряликонтролюючі організації, на листи О. Шатохіна і він знає що все це наклеп).

Олег Шатохін 5 травня 2015 року о 12.00 годин за 10 метрів від дитячої установи №15 (діти були на майданчиках)стріляв у мого сина, який відмовився, щомісяця, платити Олегу Шатохіну за його “кришу” над магазином; внаслідок чого у мого сина зараз проблеми зі здоров”ям. І щоб відвернути увагу міста Олег Шатохін екс-підполковник; екс-начальник районної служби ДАІ, офіцер, інтелигент, який побоявся люстрації, пише наклепи на мою родину.

Тоді як таких “розливайок” в місті дуже багато, ті мабуть не по зубах Олегу Шатохіну, знайшов жертву “Мандарин”. Яне пишу, не руйную людські долі, не відбиваюв людей бажання і прагнення до кращого, не втілюю наговорів, що нічого так не добиває українця, як добробут сусіда, не вказую на недоліки самого Олега Шатохіна, тому що я вірю в людей. Уманчани люди розумні, мудрі, бачать і розуміють всі ситуації, які є в місті і як їх описують. “Винний обвинувачує кого завгодно, тільки не себе (Дейл Карнегі)”.

В мене є одне побажання О. Шатохіну: зупинись, а за свій вчинок, постріл в живу людину, потрібно відповідати по Закону України. (Життя це власністькожного і ніхто не має права, в мирний час, його забирати). Це слова матері, а вони вертаються сторицею. Хочеш, О. Шатохін, навести “порядок” іди , як досвідчений воїн, професіонал в АТО захищати Україну; передавати свій досвід молодим солдатам, вчити їх мудрості життя, а не підлості! Чому свого сина влаштував працювати в іноземній фірмі, а уманських молоді не даєш жити?!

Працюючи 36 років в освіті району і міста я не хвилююся за свою характеристику. І, вперше, мені її дає людина, яка зовсім далека від освіти, мого професіоналізму, від мене як особи-людини.

О. Шатохін я пораджу словами Б. Шоу “Мудра людина пристосовується в суспільстві, нерозумні пристосовують до себе”, “Найвища міра людської мудрості – це вміння пристосовуватись до обставин і вести діалог” (Д. Дефо).

Я розумію, що Олег Шатохінлюдина “творча”, бачить чуже, свого бачити не хоче…; буде ще і ще присвячувати різні публікації (здійснювати психологічний тиск на мою родину), але це його право (добро робити тяжко, а лити бруд багато не потрібно). Добро є добро, а все інше повертається бумерангом. Я на рівень Олега Шатохіна не опускатимусь, люди все бачать, чують, аналізують і якщо пише значить боїться; “все розумне має межі, безмежноі є тільки дурість” (С. Кримський “Запити філософських смислів).

Дякую за розуміння.

З повагою Стефанія Шульга, директор Уманського навчально виховного комплексу “Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 медична гімназія” Уманської міської ради з 1989 року; не депутат міської ради, а просто людина віддана своєму педагогічному, батьківському і учнівському колективам.

P.S.

Сьогодні, 13 вересня вийшов номер газети “Гуркіт Правди”, чиєї правди, якщо лист не надруковано. Але, є кандидати в депутати, і хто б ви думали, О. Шатохін. Хоче сховатись за депутатськип мандатом, щоб не відповідатиза постріл. Чи, ви, шановні уманчани, вибиравши О.Шатохіна відчуєте спокій? Наш міський депутатськийкорпус чекає простих, мудрих , чесних творців нашого міського життя, так я думаю, і цього прагну.

7 комментариев

 • Reply
  Аноним
  20.09.2015 at 15:18

  Відповідь матері, що захищає свого сина гопника.
  Мати завжди любить та захищає свою дитину, це є правильно, природньо. Дитина для матері залишається дитиною і в 38 років і далі. Так і для Шульги Стефанії Іванівни її син Женя є найкращим, але тільки для неї. Її сліпа любов до сина не дозволяє розгледіти, що її дитина в 38 років це справжнісінький монстр.
  «Мені п’ятнадцятий минало…», так у Шевченко. А у Шульги Є.В. в 15 років починається свій, кримінальний шлях. Після того як Євген посилає матом на три букви свого батька, він іде з дому та починає промишляти кражами речей з квартир тощо…
  Довго це продовжуватись, ясна річ, не може. Правоохоронні органи ідуть по сліду. Стефанія Іванівна правдами та не правдами, все ж таки директор 10 школи, відправляє свого сина Євгена за кордон в Англію, а потім в Ірландію. Але й там він находе своє, тим більше працювати він зовсім не збирався, а жити з шиком- полюбляє.
  За систематичні вимагання та різанину в якій він поранив двох, Шульгу заарештовують та садять в тюрму. Але мати тут, як тут, збирає гроші та вносить заставу. Так Євген – Олесь, в Ірландії він жив під цим іменем, знову вертається до Умані. наразі зробити висновки, почати нове життя, але ні – Шульга Є. береться за старе. З «вірними» друзями підкидають кошельки, розводять людей на гроші і таке інше. Не допомагає і бізнес, що на свої зароблені кровні з зарплати, директор школи №10 віддає сину. Це магазин «Мандарин» та магазин, що добудовується по вул. Шевченко. В 2008р. в травні Євген наносить важкі тілесні ушкодження ножем в область шиї і голови двом громадянам Умані, далі в 2014 році наносить удар в шию ножем громадянину М. Всі ці люди після нападів довго лікуються в лікарні, тратять великі матеріальні кошти на поправку здоров’я. Плачуть їхні мами та близькі. Тільки це не бачить Стефанія Іванівна Шульга та її це видно і не цікаво. Вона переживає тільки за свого сина Женю – вона ж мати!
  Жінка, що все життя працювала в освіті, яка б мала належним чином, професійно навчати свого сина та інших дітей, перевела все життя на бізнес та комерцію.
  Як у популярній передачі «Наша Раша» у Стефанії Іванівни одна ціль – збагачення. Потрібно добре здати ЗНО – це Стефанія Іванівна, потрібен атестат – Стефанія Іванівна, потрібна золота медаль – Стефанія Іванівна! Але ясна річ, ціни кусаються.
  Дуже гарно пише Шульга у листі до мене, з цитатами класиків, з повчальними строками, з явними не правдивими фактами відносно мне. Та це все маска пані Шульги С.І., яка ховає за нею весь той бруд, брехню, страждання людей, що несе людям разом із своїм синком Євгенієм, свій страх перед простими людьми. Ця людина є ще й депутатом міської ради, яким вона стала за допомогою старого мера. І хоче знову балатуватися та люди все бачать. І коли після постійних погроз вбивства мене, моєї родини, погроз спалення мого авто та квартири, пан Євгеній Шульга напав в дворі дому на мене з ножем, хотів вбити – мені не залишилось нічого, крім застосування травматичного пістолета. Я гумовою кулею вистрелив в нападника, щоб зупинити напад, до пострілу декілька разів попереджав його, що будустріляти(захист здоров’я та життя гарантує основний закон України – Конституція України, ст. 1). Але і після вистрелів Шульга відібрав мобільний телефон, яким я знімав напад та втік у магазин, що належить його матері. Тож тому, Стефанія Іванівна, я буду боротися за правду і тільки правду і яку ви дуже боїтесь та ненавидите!
  А якже мати Кості Палія, якого з особливою жорстокісттю побив ваш син 29.08.2015 року у магазині «Мандарин», на очах його дружини та дітей, знущаючись добивав ногами на підлозі чим зпричинив йому низку тілесних ушкоджень та переломи ребер? Який після даного побиття був доставлений до Уманської міської лікарні на кареті швидкої допомоги, та госпіталізований.
  Валентині Палій не боляче? Вона не плаче? В її сина не має проблем зі здоров’ям? Але ж вам не болить за чужу дитину. Ось де безпрідєл, ось де безаконня з яким потрібно боротись! Потрібно рухатись в перед, 90-ті давно закінчились, тому будь-ласка навчайте вашого сина цивілізовано спілкуватися з людьми з повагою до них. Бо з його поглядами на життя він може принести багато нещасття, та горя оточуючим його людям, і сам потрапити до місць позбавлення волі.

 • Reply
  Стефанія Шульга
  21.09.2015 at 14:00

  … О. Шахотін, якщо такі факти пишете підписуйтесь – це по-перше;
  По-друге – поки мати жива – її діти є дітьми.
  ПО-третє – весь бруд, що ви льєте на мене і мою родину – до вас повернеться, я вірю в це.
  По-четверте – розкрийте свою “творчу” біографію своєї роботи…
  Не копайте моїй родині могилу, не беріть гріха за брехню і наклепи…
  По-п’яте – не зловживайте допомогою і довірою своїх друзів і колишніх колег. Не втягуйте у свої брудні справи. Будьте чоловіком.
  По-шосте – ніякого діалогу з вами, О Шатохін, на сторінках Інтернету і преси вести не буду. Не хочу. Краще з дурним загубити, ніж з таким як ви, розумним, знайти.
  По-сьоме – пиши, це у вас сімейно. Поважати – кого? за що?

 • Reply
  Олег Шатохін
  24.09.2015 at 19:17

  http://ok.ru/profile/569716012694/statuses/64274630287510

 • Reply
  Олег Шатохін
  24.09.2015 at 19:18

  http://ok.ru/profile/569716012694/statuses/64274617442454

 • Reply
  Олег Шатохін
  24.09.2015 at 19:32

  Сама престижна професія – це вчитель… На зарплату чесного вчителя можна побудувати магазин та котедж. Стефанія Іванівна Шульга гарний цьому приклад.

 • Reply
  Олег Шатохін
  24.09.2015 at 19:32

  Сама престижна професія – це вчитель… На зарплату чесного вчителя можна побудувати магазин та котедж. Стефанія Іванівна Шульга гарний цьому приклад.

 • Reply
  Олег Шатохін
  24.09.2015 at 19:33

  Сама престижна професія – це вчитель… На зарплату чесного вчителя можна побудувати магазин та котедж. Стефанія Іванівна Шульга гарний цьому приклад.

Leave a Reply

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.