Дітей воїнів АТО відмовляються безкоштовно годувати в дитсадках Тальнівщини

Опубліковано: 28.09.2015

 

Районна рада постановою від 5 травня змусила батьків–учасників АТО платити за перебування своїх дітей у дитячих садках. Районні депутати вирішили, що за дітей не мають платити родини загиблих учасників АТО та поранених, які перебувають на стаціонарному лікуванні, пише «Дзвін».

Ті ж учасники бойових дій, які повернулися з війни живими й неушкодженими, мають платити за перебування своїх дітей в дитсадках у повному обсязі – 12 гривень за день.

– По звенигородському радіо передавали, що у сусідньому районі пільги для фронтовиків збереглися, – каже учасник бойових дій Руслан Сорока із Здобутку. – Я телефонував знайомим із Катеринопільського району. Там теж не чули про скасування пільг. Схоже, що таке прийняли тільки в нас. Раніше держава відшкодовувала 60% батьківської плати, а батьки – 40%. Зараз мусимо платити все. В нашому районі загалом небагато учасників АТО. Не всі з них мають дітей дошкільного віку. Невже не можна знайти кошти?

– Я знаю про цю проблему, – каже голова районної ради Наталія Руснак. – На жаль, коли приймали документ, всі хлопці ще були на фронті. Ми не подумали про те, аби продовжити їм пільги, коли вони повернуться. Але зміни вносити треба. Бо Русланові діти два тижні харчувалися за державний кошт, а варто було йому повернутися – за власний. Вважаю, що це неправильно. Хлопцям треба дати час, аби вони відпочили й влаштувалися на нову роботу. Ми вже витратили на пільгове харчування дітей воїнів АТО 24 тисячі, але внесемо зміни й додамо ще.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.