Під приводом невідкладного дзвінка уманчанин заволодівав телефонами місцевих жителів. Про це інформує СЗГ УМВС у Черкаській області.
До Уманського міського відділу міліції надійшло ряд повідомлень про крадіжки телефонів. У кожному випадку заявники розповідали, що до них на вулиці підходив незнайомець та просив мобільний телефон для здійснення дзвінка. Після того, як телефон потрапляє до його рук, чоловік тікав.
В підозрюваному, опис якого надали потерпілі, правоохоронці впізнали раніше судимого 25-річного уманчанина. Чоловіка затримали на одній із вулиць міста. Під тиском зібраної доказової бази зловмисник у всьому зізнався. З його слів, в такий спосіб він заробляв на прожиття. Викрадені речі збував перехожим, а кошти тратив на оковиту та
No Comments